SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intensywny cykl dla ektomorfika - szukam trenera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5029

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

61

Wzrost

185

Obwód ramienia

30

Obwód klatki

92

Obwód uda

50

Obwód talii

71

Staż na siłowni

od 2008 (wówczas 48kg, 184cm)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

W czasie cwiczen kurczak ryż makaron, slaba dyscyplina

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zadnego

Opisz swój plan treningowy

3 dniowy = klatka biceps / pleacy triceps / barki nogi (nogi zaniedbywane)

Cel cyklu

Szczupło ale "ładnie" - stała masa 75kg po spadkach

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

zima 2012 - 2013

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

pewnie w granicach 5

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik, w szczytowym okresie 68kg (kreatyna/tribulus/BCAA/gainer), powolny spadek do stałej masy ok 60kg

Stan zdrowia

Bardzo dobry (od zawsze)

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Znikome owłosienie

PPM (podstawowa przemiana materii)

dalej

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Na kreatynie klatka 15kg+sztanga, 5x12, martwego ciagu i przysiadu nigdy nie robiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Czy ja mowie do sciany czy wszyscy jeszcze spicie?

NA CYKLU MAM ZAj**ISTA DIETE KONIEC KROPKA. SPADKI PO CYKLU MAM NA ZADOWALAJACYM POZIOMIE WIEC NIE BEDE ZMIANIAL DIETY.

Rozmawiajmy o CYKLU a nie co jest teraz. Pisalem juz pierdylion razy w tym temacie ze robienie masy "z doskoku" u mnie dziala i w zupelnosci mnie satysfakcjonuje takie rozwiazanie.

A teraz pls wrocmy do sterydow, zgodnie z przeznaczeniem dzialu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sterydy = hormony, więc idź zbadaj tak jak Łodziak pisze hormon tarczycy, przecie nic ci nie będzie jak to zrobisz, a już będzie coś wiecej wiadomo.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-14 08:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Stwierdzam po tym wszystkim co tu zostało napisane że nie nadajesz się,brakuje tylko żebyś zaczął płakać.
Jak się uprzesz to zjedzcie z tym biofachowcem po paczce metki i nie kręć afery.

Drama Queen

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5540
Musisz dołożyć dużo kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Panowie , myślę że dyskusja w tym temacie jest zbędna :) Kolega szuka lekarza/trenera to niech idzie do jakiegoś pediatry / psychiatry i tam poprosi o rady :)

Po co się męczyć jeśli kolega nie rozumie ,że podstawa to jedzenie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Co najlepsze on wie lepiej niz 5 osob z 15letnim stazem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Skoro 30% z tego co przybrałeś spada gdy nie trenujesz i nie jesz jednocześnie to po cyklu zleci znacznie więcej. Nie znasz się na diecie, nie znasz się na dopingu, ale się wymądrzasz. Teraz tylko na Krzykacza czekać

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Moje prawie 40-to letnie doświadczenie życiowe mówi, że jakiekolwiek dyskusje z 25-cio latkami są z reguły bezcelowe. Oczywiście nie chcę tu urazić kilku chlubnych wyjątków ale myślę, ale to najgorszy wiek bo rozumek jest chłopca ale WYDAJE mu się, że jest się już doświadczonym mężczyzną i wszystko się wie najlepiej, bo przecież doświadczyło się już, że ho ho
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Michal750
Czy ja mowie do sciany czy wszyscy jeszcze spicie?

NA CYKLU MAM ZAj**ISTA DIETE KONIEC KROPKA. SPADKI PO CYKLU MAM NA ZADOWALAJACYM POZIOMIE WIEC NIE BEDE ZMIANIAL DIETY.

Rozmawiajmy o CYKLU a nie co jest teraz. Pisalem juz pierdylion razy w tym temacie ze robienie masy "z doskoku" u mnie dziala i w zupelnosci mnie satysfakcjonuje takie rozwiazanie.

A teraz pls wrocmy do sterydow, zgodnie z przeznaczeniem dzialu.


Ty nie masz miec na cyklu zauebistej diety tylko caly rok masz.miec zayebista dietę a na cyklu dokładać bialka. Ale co ja będę ci mowil jak ty masz tego biochemika czy kogoś tam :D podziwiam chłopaków ze jeszcze nikt nie wybuchnal ani nie zamknal tematu :D
1

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Spoko, przywyklem ze pl interentach kazdy ma kazdego za d****a a sam nie umie czytac ;)


Ponieważ wszędzie są normalni ludzie (dziekuję za PW) bede kontynuował :P

Badania hormonalne robiłem - tarczyca testosteron itp - wszystko jest w normie, testosteron 700j




Zmieniony przez - Michal750 w dniu 2015-08-15 04:21:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła metanabol

Następny temat

kobieta i cykl

WHEY premium