SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina ZA i PRZECIW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
good i jak tam postep na insie? zalewa cie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wreszcie wszedłem po długim oczekiwaniu, wczoraj poleciało 3iu potrenigowo do tego szejk 50gr carbo 15gr bcaa 15gr krety po 30min 100ryzu 250 kury warzywa i za godzine to samo, co zauwazyłem NIC he nic szczególnego jedynie ze jedzenie szybko znikło

dzis z rana przed treningiem 3iu 100gr złozonych w 40min treningu mierzyłem cukier 80 takze ok po treningu 4iu i 70gr carbo 20gr bcaa 10gr krety i jem posiłek własnie i tez nic szczegolnego wiecej siły i brak zmeczenia na treningu pompy na udach przy siadach nigdy nie miałem przy wykrokach cos tam spompowało, za to łydke kosmos nabiło i tyle, zobaczymy jak to bedzie po pierwszym tygodniu

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2011-10-08 12:34:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
a co się spodziewałeś po 3 j.m.?spokojnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
cudow sie nie spodziewaj bo tylko sie zawiedziesz,
jak po 3iu zarcie szybko "zniknelo" to i tak bardzo dobrze, chyba ze sobie wkrecasz
ja po 10iu x 2 dziennie nie czulem absolutnie nic, wiec odpuscilem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
ja kiedyś przy 2x10 i 750mg enana lepiej masę robiłem niż na samym enanie w tej samej dawce teraz mniej jak 4 razy na mostek a 5-6 razy na mase bym nie wziął

za 10 tygodni myślę dać długa+krótką + SAA

Zmieniony przez - vipssclub w dniu 2011-10-08 17:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ty to do norwegii sie udaj i wykup z aptek gh
ja bym tak zrobil w Twojej obecnej sytuacji

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
miczelx dostałem propozycje kupna gh firmy synoks czy synox coś takiego ale na chwile obecną nie mam o tym pojęcia a chciał bym brać ze slinem t3 testo obecnie leci omka 500mg c2d i jest miło albo inaczej i rosnę bo miło to jest jak mi laska loda robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie waga 111-112kg nie zalewa mnie w ogolę. Teraz jest 4 tydz. i daję już od tygodnia 3x12. Łapy mi bardzo puchną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzis na treningu klatka biceps triceps nabiło tak ładnie ze sie w lusterku nie poznawałem , poszło przed treningiem 5iu 180gr kaszy gryczanej i 300gr piersi troche warzyw i jabłko co zauwayłem to ze

węgle z kaszy lepiej sie spisały wczoraj ta sama ilosc ww tyle ze z ryzu białego i pod koniec treningu siły brak i cukier 80 dzis po 1,5 h ostrego treningu cukier był 100 takze ww wolniej były dostarczane i weicej energi na dłuzszy trening, tłuszcz z kaszy mysle ze nie powinine zaszkodzic, pompa taka ze skurcze na policzkach miałem nie wiem chyba od napinania miesni twarzy aż troche uciązliwe takie spieci mieśni na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5710
Choruje na cukrzyce ponad 10 lat i troche mnie dziwi jak niektorzy liczą jednostki np. ze jedna jednostka humalogu zbija 40-100 cukru.

Po 1 po humalog wkreca sie po ok 45 min i dziala do 2 godz najmocniej a potem do nawet 8 godz ale ,,wolniej,,

Moim zdaniem lepiej liczyc jedn. humalogu do weglowodanow.

1 Wymiennik weglowodanowy (WW) - 8-12 gram weglowodanow, kiedys lekaze liczyli 12, teraz ponizej 10.

I 1 WW to moze byc 0.5 jednostki humalogu, moze to byc 2 a nawet i 5 jednostek humalogu.

Wiec np ktos je 100 gram ryzu, mieso i np warzywa, to jest ok 80 gram weglowodanow. (8 WW)

I teraz jakim cudem ktos daje na te 8 WW 10 jednostek? Moze byc ok a moze byc lipa, druga sprawa, ryz są to węglowodany kroczące ze tak to nazwe, nie wchłania sie odrazu, tylko mozesz i zjesc jego 500gr i bedzie ok a po 2-3 godz dopiero CI bedzie sie wchłaniał.

Moim zdaniem jak ktos chce walic dobrze inse to wali po trening powiedzmy 5 jednostek, po 15 min pije powiedzmy carbo z kreatyna a po 30 min gainera i białko a po np godzinie obiad.

Mialem paru chlopakow na silowni ktorzy walili tescia z insa i powiem ze w jednym przypadku kalectwem moglo to sie skonczyc.

I nie żadne cukiereczki tylko jak ktos chce walic to neich kupi glukometr za 30 zl, na silownie nosi 0.5 L soku slodkiego bo szybciej sie wchloni niz cukierki, albo kupi glukagon - zastrzyk ktory podnosi momentalnie cukier.

sam walilem tescia z insulina tylko u mnie to troche to inaczej dziala bo organizm nie wytwarza naturalnie insuliny.

Po drugie cukier skacze ostro i utrzymac zeby bylo ok tez jest ciezko.

apetyt po insulinie jest ale tez kazdy inaczej reaguje na niski cukier, jednemu glowa boli, drugiemu rece sie trzęsą, trzeciemu jesc i pic sie chce.

Teraz duzo osob wali dlugodzialajaca insuline, wstrzykujesz z rana np 10 jednostek i wkreca sie po kilku godz i dziala do powiedzmy 20 godzin ale nie ma takiego strachu bo rozklada sie to na kilka dobrych godzin maxymalnie dzialanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egipt - warto wrócić z zakupami?

Następny temat

Masa jesien 2011

WHEY premium