SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina ZA i PRZECIW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WItam, i Zapraszam do tematu o Insulinie porpostu interesuje sie sam nia juz troche, co prawda duzego stazu juz z SAA za soba nie mam bo leciały raptem 2 cykle i troche metki za "głupich lat", Cały temat "doznania na insulinie" i wiele innych nawet wszystkie posty Śp Bokita z Animalpaka juz przerobiłem, ale brakuje w nich konkretów takich czy naprawde warto ja dodac do cyklu, prosił bym praktyków o opisanie mniej wiecej czy było warto,

Sam sie chciałem przymierzyc do 4tyg na insie max 10u w ostatnich tygodniach w celu takiego testu jak to jest by pozniej mozna byłą ja dodac do cyklu, z tąd moj temat,i niechce jej brac bo juz saa nie działaja tylko, chce wykorzytsac cały potenciał anaboliczny cyklu a insa sie do tego nada w sam raz,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
insa solo jak dla mnie bez sensu.
sam wlasnie zrobilem taki test i mimo ze jak nic w moim zyciu nie byl zbyt dlugo priorytetem to suma sumaru kapa

jezeli teraz mialbym ja dawac to minimalnie w tle by lecial test w dobrej dawce czyli 500up

ale z drugiej strony jezeli chcialbys sie przysluzyc forum itd itd najfajniej by bylo jezeli bys sie przylozyl i walnal taki test i opublikowal wyniki.

z tego co pamietam to pompa raz byla w granicach 3cm na rece rozyebalo mnie to jak i wszystkich zgromadzonych na silce bo to wygladalo cos jak transformacja z hulka rodem

ja sobie wbijalem jak mi sie chcialo i jak sie czulem przed wielkim posilkiem na testy zuzylem ok 8/10 kardridza ale nie pamietam dokladnie w jakim czasie.

a wbijalem z czystej ciakawosci

aha i nie wiem czy to film na dyni czy co ale po zjedzeniu 250g ryzu nastepnie 500g stejka i wypiciu 2l soku czulem sie pare razy glodny tymniemniej nie mam pojecia czy to nie autosugestia

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-07 19:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
tez tam mam zjem spory posiłek a za kilka minut czuje sie głodny ale wiadomo nie można podchodzić w sposób nie właściwy i trzymać sie diety niestety nie jest to łatwe bo sie ciągle chce jeść

co do pompy to jest kozak

mógł bym napisać na temat insuliny sporo bo za mną kilka cykli na insulinie a od jutra wchodzę na kolejny albo za tydzień bo dziś zle sie czuje i nie wiem czy nie przełożę

fajnie jak by sie sporo osób wypowiadało bo naprawdę przydał by sie dobry temat na polskich forach którego niestety nie ma

czy warto ja nie widze już cyklu bez insy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wejde na taki test zaczne od 2iu co 2dni bede zwiekszał co 2iu az do 10iu i na tym pojade juz do 4-5tyg ale to musze zejsc z redukcji powoli ogarnac diete stopniowo zwiekszac kcal i dopiero niechce walnac odrazu po redukcji bo sie spase.

MICOOOLAI solo jest bez sensu dlaczego?? Słaby przyrost? Czy spore spadki po odstawieniu? czy ogolnie zatłusciło cie bardzo bez saa.

vipssclub Spokojnie mozesz podawac jak ta inse wkomponowywałes w swoje cykle jestem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wogule nie dziala jak dla mnie to jakbys pilowal supre w miejscu ..

nie wiem jakby to inaczej wytlumaczyc.. zalac to tam hvja takiego szczura jak mnie zalalo

slabe przyrosty kurde no ciezko to okreslic raz cie napompuje a zaraz znowu pyta jakby brakowalo tego kleju zeby to zatrzymac.. wbijalem od chyba 7-8 do 12


co do kwestii ze sie ciagle chce jesc ja wbijalem raz dziennie max 2x jak mialem wolne ale to chyba z 3x sie stanelo a sa i tacy co jada cale dnie na slinie ale wtedy z tego co sobie w glowie poukladalem o wypadek nie latwo ..


a Ty kolego przewodniczacy w temacie moglbys stworzyc z tego tematu np blog slinowo/treningowy i opisywac jak ci idzie ,bez zbednego sciemniania jak niektorzy prawdziwie jak musiales olac to pisz ze olales .. kumasz tak rzetelnie informacyjnie i mysle przyslozylbys sie spolecznosci koksowniczej w pl

i zeby nie bylo ze zaraz dzieci beda sie szprycowac i umierac przez autora, zanim jeszcze pierwszy raz widzialem na oczy slina ba zanim mialem internet to u mnie na wsi wbijali i imprezowali.. wiec nie sadze ze taki blog by komus zaszkodzil.. wrecz przeciwnie.. ale kazdy ma swoje zdanie..


pozdro

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-07 23:23:24

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-07 23:36:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
ja napisze coś dzisiaj od siebie a teraz ide jeść i slin wale jednak za tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
insulina to bez dwóch zdań coś bardzo mocnego jeśli chodzi o działanie, ja na niej robię 5 intensywnych treningów tygodniowo ze świetnymi wynikami

cykl solo odpada ze względu na to że insulina doskonale wtłacza to co jemy do mięśni czyli jest taką maszyną która dostarcza cegieł do budowy ale z robotnikami u niej słabo więc doskonałe wyjście to dodanie jakiegoś saa ja łączyłem z teściem,metą,winem,t3 zadowolenie ogromne

dieta musi być bo insulina bardzo łatwo zmienia skład ciała i można z atlety zrobić prosiaka w kilka tygodni.Jak komuś nie zależy na wyglądzie a chce po prostu być prosiakiem to może olać dietę ale jaki cel tego naprawdę nie warto ja mimo diety pierwszy raz z insuliną zmieniłem sie w prosiaka w 2,5 miecha ponad 20kg na plus i było to właśnie bez saa ale co mi z tej wagi jak czułem sie ciężko pociłem sie jak świnia i brzuch miałem jak u dziada starego

Ochota na jedzenie ogromna kilka minut po zjedzonym obfitym posiłku chce sie jeść a nawet żreć co mądre nie jest bo olewamy diete ale jak nie olać jak jest strach przed hipoglikemią :p

Hipka nawet po 10iu na czczo z olaniem posiłku nie powinna wystąpić organizm tak łatwo sie nie podda i glikogen z rezerw bedzie ciągną a gdyby nawet miało do tego dojść to hipoglikemia to nie jest nagłe zatrzymanie serca które o sobie nie da znać a objaw który wysyła masę sygnałów że coś nie tak i trzeba być skończonym idiotą aby doprowadzić do śpiączki

Insulina kiedy ? ja jem 1 posiłek wbijam 10iu. i jade na siłownie wiadomo jest to opcja bardziej niebezpieczna bo nie dość ze tracimy energie to ogrzewamy nasze ciało które wiadomo obniża poziom cukru dla tego też nie poleca sie brac prysznicu zaraz po strzale bo pod prysznicem ogrzewamy ciało

Kolejna dawka insuliny leci po treningu (na treningu mam paczke landrynek 100g + 2 saszetki glukozy w razie małego kryzysu mam landrynki w większym glukoze bo płynna) następna dawka leci koło 17:30

tak mniej wiecej to bedzie wyglądało za tydzień
1-2 10iu.
3-4 2x10iu.
5-6 3x10iu

dawki takie bo w zupełności mi na chwile obecną starczą a też nie chce aż tyle ładować w siebie jedzenia bo wiadomo spory koszt a pierogów czy pyz z mięsem się na takim cyklu nie je

jak macie jakieś pytania czy chcecie rozwijać temat to SI

isnulina na mostek rewelacja

Zmieniony przez - vipssclub w dniu 2011-08-08 14:47:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem wtakim okresie co za 4 tyg koncze redukcje leci prop solo 100mg e2d do tego ATD 25mg e2d no i 500iu hcg e2d bo juz koncówka, na pct mam zamiar dodac odrobine kcal i obserwowac po zejsciu z cloma chciałem wejsc na slina na ten test bo w styczniu leci cykl i ma on wygladac tak:

1-16 enan 750mg week
1-14 nandro 400 week
1-4 meta 30mg ed
5-10 slin do 10iu po treningowo
10-14 meta 40mg ed
15-20 slin do 2x10iu ed
8-14 hcg 1000 week
15-18 hcg 500 ed

choc wiadomo duzo moze sie zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
barano90 ATD w celu unormowania estrogenu czy zbicia go w celach redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej unormowania, zostało mi tego troche to niechciałm zeby sie zmarnowało a i sylwetka lepiej wyglada na atd niz bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Tak z ciekawosci sprawdzal ktos metformin miedzy cyklami na insie? Zamierzam wrzucic okolo 750 - 1000mg dziennie w przerwie miedzy insa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egipt - warto wrócić z zakupami?

Następny temat

Masa jesien 2011

Wiecej