SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina ZA i PRZECIW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
akurat 500 tescia jest wystarczajace dlamnie do robienia progresu
a ze niektorzy wala dawy x razy wieksze to ich sprawa moze lubia nosic dodatkowy balas
i dlamnie 5-kg w rok dolozyc miesnia to duzo

mamy zupelnie inne priorytety, przez x lat mialem podobne od jakis 4 lat to sie zmienilo w rej chwili niepotrzebuje nosic dodatkowego balastu w postaci wody i smalcu (przez wiekszosc lat swojego machania wazylem ok 110 teraz 90-95 najlepiej sie czuje i uwazam ze duzo lepiej wygladam jak kiedys walac 3 razy takie dawki)
niemowilem ze porzam wiedz na temat insy ale widzialem co inni na niej robili i co ja na niej zronbilem i mam swoje zdanie ktore powiedzialem, ty mozesz miec zupelnie inne wiec bez zbednej ekscytacji, widocznie masz inne cele niz ja.
ale na insie jak jest sie senny to wystrczy zwiekszyc ww proste i pomaga z ta sennoscia to tego niewiedziales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
ciebie interesuje masa mięśniowa mnie ogolony przyrost wagi dla mnie 500mg teścia to na początek przygody z dopingiem ty mimo tylu lat stażu i pewnie nie jednego cyklu używasz 500mg testosteronu do robienia progresu to świetnie serio takie dawki to często używane są w mostkach lub ciągnięte miesiącami trochę w innym celu życze ci abyś zawsze robił progres na 500mg i żeby nikt nie próbował ci wcisnąć bajki że 500mg da tyle samo co 1000mg bo przecież efekt efekt anaboliczny 500mg a 1000mg jest ten sam prawda

co do senności to złe rozumujesz gdy występuje ospałość nie zawsze zwiększenie ilości węglowodanów jest dobrym rozwiązaniem ze względów na łapanie niechcianej tkanki tłuszczowej.Dzieje sie tak bo organizm nie jest przyzwyczajony do tak szybkiego wsysania wszystkiego co zjemy i mózg wysyła sygnał wiadomo dając węglowodany pomożemy mu ale i pomożemy tkance tłuszczowej i tu mogło by sie nasunąć pytanie co lepiej popaść w hipke czy złapać tłuszcz dla tego dieta dobierana pod insuline jest zupełnie inna jak ta którą stosujemy przy środkach angrogenno anabolicznych a w zasadzie to nazywa sie dietą intuicyjną mamy wiedze + glukometr i możemy coś działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ciebie interesuje masa mięśniowa mnie ogolony przyrost wagi dla mnie 500mg teścia to na początek przygody z dopingiem ty mimo tylu lat stażu i pewnie nie jednego cyklu używasz 500mg testosteronu do robienia progresu to świetnie serio takie dawki to często używane są w mostkach lub ciągnięte miesiącami trochę w innym celu życze ci abyś zawsze robił progres na 500mg i żeby nikt nie próbował ci wcisnąć bajki że 500mg da tyle samo co 1000mg bo przecież efekt efekt anaboliczny 500mg a 1000mg jest ten sam prawda"

przecież napisał, że wie jak na niego działają większe dawki, a co więcej, że nie jest zadowolony z takich rezultatów. Skoro osiąga to co chce na mniejszej dawce i dobrze mu z tym to po co na siłę ma brać więcej?

Zmieniony przez - P4tr1ck w dniu 2011-08-21 17:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
wiec wszystko jasne, taka masa interesowala mnie do 27roku zycia, teorie to ja znam i znam praktyke i wiem ze mi wiecej nietrzeba wiec nie jestem zwolemnnikiem duzych dawek a minimalnych jakie daja progres, to ze ty na mostku musisz tyle walic to ty a nie ja, skoro masz juz tak duze doswiadczenie to wiesz ze co dobre dla mnie dla ciebie moze byc calkowicie bezuzyteczne wiec niemusisz mi wmawiac ile mi jest potrzebne bo chyba to troche lepiej wiem prawda , a takie podejscie ze potrzeba g tescia lub wiecej czesto spotyka sie u mlodych osob ktore i tak niewiedza co z tym zrobic, sam w wieku 20pary lat walilem po 1,5g i co z tego jak teraz lepiej wykorzystam 3 razy mniejsza dawke

wlasnie oto chodzi z ta insa maly blad i lipa wychodzi trzeba dobrac taka dawke ww zeby zabardzo niepodlalo i sie jakos czuc a wieksza czesc forum ani niepotrafi wkorzystac saa a juz niewspomne o takich srodkach jak insa chyba ze szykujesz sie do startow i samopoczucie jest dal ciebie malo istotne i jak interesuje cie przyrost wagi wiec rozumiem twoje podejscie i dawki


Zmieniony przez - blx82 w dniu 2011-08-21 17:56:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
ja nikomu nie proponuje brać jakich kol wiek leków bo nie jestem lekarzem a moja wiedza to doswiadczenia moje kolegów jak i te wyczytane w encyklopediach leków książkach czy internecie pisze jak ja to widzę fajnie że takie dawki na niego działają i fajnie że ma za sobą wiele lat doświadczenia ale nie zgadzam sie z tym ze zrobienie masy na 500mg a na 1000mg to to samo widać wielu z was swoja wiedze czerpie z bredni pisanych na internecie przez ludzi z niby wiedzą

to tak samo jak bym powiedział ze 500g steku najem sie tak samo jak 1kg po za tym jaki jest sens brania 500mg testosteronu przez 5 miesiecy ? Kto potrafi odpowiedzieć.Ja mogę napisać że jest sens ale nie jeśli chodzi o robienie masy i nikt mi nie wcisnie bredni ze non stop 500mg tescia przez 5 miesiecy daje stały progres bo gdyby tak było wszyscy by robili cykle po rok czy non stop on na małych dawkach i byli by po kilku latach zawodnikami światowej czołówki a niestety tak nie jest i niestety tylko nieliczni robią cykle tak długi okres

Łatwo wyciągnąć wnioski czemu wielcy tego działu mają na prawde wiele w dupie i nie napiszą jak oni to robią zastanawiał sie kiedys ktoś z was czy myslicie ze Flex lodzianin gregorian jedzą po 30mg mety czy biją 2 omki w tygodniu widocznie jestem amatorem i te 12 lat sie o******lałem ale jest dziwna sprawa jak waliłem małe dawki byłem mały mimo trzymania diety zacząłem jeść częściej instynktownie wale większe dawki i wymiary idą jak i waga pewnie waliłem wy***ki a jak zwiększyłem tescia na 1000mg 1500mg to z wy***ek zrobiła sie apteka

22lata 85kg 500tescia 30mety deczki sreczki masa
23 lata 95kg 1g tescia 50mg mety t3 clen rzezba
24 do nie całych 25 lat insulina 1-1,5 tescia 50-70mg mety wino waga masa 132kg dziwne prawda

obecnie mała waga bo po operacji jak i innej chorobie jest juz ponad 100kg czuje to


to kolego nie ******* ze ty zrobisz 8 kg ja 15 i będzie to samo jak nie będzie bo widzę ze nie potrafisz pojąc tego że nikt nie mówi ze twoje dawki towaru są złe i masz walic tyle ile ja napisze ale nie pisz bzdur ze dawka dwa razy mniejsza da ten sam efekt

piszesz o wykorzystaniu towaru kiedys nie potrafiłeś wykorzystać 1g i teraz 500mg lepiej cie kopie bo wiesz co i jak no i niech bedzie tylko dodając jeszcze 500mg z twoją wiedzą chyba nie napiszesz ze efekt był by ten sam to samo tyczy sie insuliny bo odbiegliśmy od tematy nigdy 1-2x10 nie da ci tego co da ci 6x10 proste i trzeba byc mało kumatym gościem aby sie z tym nie zgodzic i wiadomo nie piszemy o amatorze a o kimś kto wie co i jak prawda

i taki troche mało wiarygodny jestes skoro dajesz zdjecia w temat *** Twoja Chwila Prawdy 16 *** z 2007 roku data ci sie przestawiła w aparacie pewnie albo od 4 lat nie robiłeś postępów a może nie potrafisz tej daty zmienic i potrzebujesz porady jak to ustawić

mysle że ten temat nie dla ciebie kolego bo jest na temat insuliny a ty na jej temat mało wiesz

Zmieniony przez - vipssclub w dniu 2011-08-21 18:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
niespinaj sie tak bo cisnienie zapewne masz wysoki od retencji
i do tego wnioski potrafisz wycciagnac konkretne a data akurat dlamie niema znaczenia mozna to sprawdzic w inny sposob czy sa robione w chwiliobecnej czy nie, wejdz w galerie zdjec tam juz jeden bystrzacha to samo napisal ale niezwrocil uwagoi na jeden szczegol
zreszta akurat to czy ty wierzysz w to czy nie to malo istotne dlamnie

zacznij czytac ze zrozumieniem, do moich celuw wieksza dawka zbedan , do twojego napisalem juz wczesniej ze jak masz taki cel rozumiem twoje dawki, dodatkowo jak po takiej oprzerwie wchodzisz odraz na takie ilosci to nic dziwnego

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
dziwny jesteś typ piszesz ze brałeś 3x10j insuline i byłeś ospały a chyba zapomniałeś ze dokładnie 14 dni temu pytałeś na forum jak ją brac na redukcje to jak zle ci było przy robieniu masy to po co pytasz o redukcje pogłebiac wiedz jeśli tak to na pewno wyższa szkoła jak przy robieniu masy a skoro nie masz pojęcia jak stosować na mase to nie kombinuj

I tak na prawde co mnie obchodzą twoje cele chyba jednak to ty powienienes czytac ze zrozumieniem bo ja mam wy***ane na to co ty ze swoim ciałem robisz i jakie bijesz dawki chodzi mi o to że piszesz ze dawka większa da to samo co mniejsza rozumiesz czy w twoim wieku jest to problemem MOŻE NAPISZE Z WIELKIEJ TO ZROZUMIESZ O CO CHODZI BO PODJARAŁEŚ SIE DAWKĄ 500MG I NIE WIEDZISZ CO PISZESZ NIGDY 500MG NIE BEDZIE DZIAŁAĆ LEPIEJ OD 1000MG NIGDY 2X10 HUMALOGU NIE DA WIECEJ JAK 6X10 a to ze i 1 amp omki na 2 tygodnie daje ci znakomite przyrosty to mnie nie obchodzi ja pisze o efekcie anabolicznym ale widze ze nie potrafisz zrozumiec

moze powinienes sie zastanowic nad metka przez cały rok w dawce 10mg po co w 8-10 ty na wiekszych dawkach po co wogóle wieksze dawki po co koks jak po kilku latach osiagniemy cos podobnego i tak bieda w kraju a towar drogi lepiej na sucho z takim podejsciem to możesz doradzać kolegą z wiejskiej piwnicy

i jeszcze raz napisze wal sobie co chcesz ile chcesz i w co chcesz ale nie pisz bzdur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
zbedan rozmowa kolombo wypatrzyles temat insy na redukcji a niedoszles kiedy robione fotki, a poco ty zakladasz temat insy jak pozjadales wszystkie rozumy? I MASZ ODP POCO JA ZAKLADALEM

ja juz dawno napsalem a ty dalej niepotrafisz odczytac ze zrozumieniem na temat dawek, wiec kto tu ma problem?

na tym juz koncze ta rozmowe bo ty widze niepotrafisz
pozdr.

Zmieniony przez - blx82 w dniu 2011-08-21 19:57:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
vipssclub pisales ze wiek 23lata 95kg, niecale 2lata pozniej 132kg. wierzysz ze te niecale 40kg progresu to chociaz z w polowie byly miesnie? nie widzialem twoich fot, ale wydaje mi sie ze ta insa i dawki testa 1,5g to daly ci raczej wode i fat w wiekszosci niz miesnie. ale prawde mowisz ze 500mg nie dziala jak 1000 czy 1500mg, ale prawda tez jest taka nie nie jest to 2 i 3x lepszy progres. mysle ze daleko do takiego przeskoku w progresie. za to na organizm 1-1,5g testa juz fajnie odciska pietno szkodliwosci. nie wiem ile tam lat cwiczysz a ile blx, ale z tej rozmowy wychodzi ze dopiero przed toba takie wnioski jakie wyciaga blx, a przynajmniej tego ci zycze. bo za 2-3lata stwierdzisz ze 1,5g testa to juz malo i wejdziesz na 2g i pewnie nie poczujesz zmiany duzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ciekawa dyskusja sie rozwinela.
Kazdy wali i robi to co chce kwestia priorytetow.
Generalnie ciekaw jestem jak kolega vip wyglada.
6x 10 slinu ed to sporo tzn nieznam sie malo wiem o insulinie wiec moze dlatego. Bardzo mnie ciekawi czy jest mozliwe zdobycie suchej masy na takich dawkach a raczej jak mocno nas nie zaleje .
Blx widzailem foty gadalem z gosciem i wyglada sie podchodzic do tematu z glowa . Ladowac slin po to zeby byc grubasem to troche bzdura. Pozatym te przyrosty spoko 15kg przyrostu ale dajcie spokoj po pierwsze jest to nie zdrowe dla organizmu ciezko przywzwyczaic sie do nowej wagi , niewiadomo ile z tego zostanie kolejna sprawa nie oszukujmy sie cykl 10 tyg przyrost 15kg miesnia z tego niech bedzie 3kg .Zrob 2 cykle rocznie do*** 30 kg to za kilka lat bedziesz potworem wiekszym od ruhla. Takie moje zdanie c*** z takiej masy gowno wartej zeby byc tlustym nie trzeba wcale insy grzac.
No chyba ze ktos ma taka wiedze a zakladam ze vipa doswiadczenie i wiedza jest i robi relatywnie sucha mase to tylko i wylacznie szacunek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egipt - warto wrócić z zakupami?

Następny temat

Masa jesien 2011

WHEY premium