SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egipt - warto wrócić z zakupami?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2368
Witam,

zakładam nowy temat, gdyż nie znalazłem nic w szukajce.

Wybieram się na dniach do Egiptu. Chciałbym się dowiedzieć, co warto zakupić i na co zwrócić uwagę.
Prosiłbym również o informację, jak wygląda transport danych środków przez odprawy na lotnisku i co w przypadku, kiedy SAA zostanie wykryte przez władze lotniska.

Jeżeli to możliwe, proszę o przekierowanie do konkretnych tematów lub wypowiedzi tutaj.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
ostatnio jest kaszana.

moje drugie konto, na poprzednie miałem włam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jakies konkrety czy bedziesz tak sypal zagadkami jak w wiekszosci postow w ktorych piszesz? Mamy cie blagac zebys powiedzial cos wiecej? Jak masz pisac krotkie zdania czy rownowazniki typu "kiepskie" "dobre" itd to lepiej nie pisz, bo jeszcze bardziej ludziom mieszasz w glowie nie piszac rozwiniecia tych krotkich zdan. Naprawde nie wiadomo ocb jak czasem czytam co piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
co kolego jesteś taki nerwowy?

moje drugie konto, na poprzednie miałem włam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie jestem nerwowy, ale mieszasz. Wiesz ocb, zero konkretow. Mamy sie domyslac czy prosic cie o rozwiniecie tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Kaszana jest z przywozem, można się wtopić. Jakbym coś miał kupować to tylko legit środki typu cido, susta itd, bo jak wiadomo dużo jest tam podróbek i zwykłych underów (tak tak w aptece). W razie draki zabierają fejki. Szczególnie ostatnio czepiają się tej viagry niby Pfizera po 30 tabs w białym pudełku. Oczywiście ilości na 2-3 cykle przechodzą.


Zmieniony przez - SOLINGEN w dniu 2011-08-09 11:59:13

moje drugie konto, na poprzednie miałem włam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
zabierają fejki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Tak, jak masz fejki to już się nie wytłumaczysz.

Tutaj pare fajnych fotek właśnie na co uważać.

http://www.katowice.ic.gov.pl/?id=0&idSub=&filetxt=news.mnu&tekst=news/archiwum/2008/4/news2008_4.php&a=6&news=2008110701.txt 

moje drugie konto, na poprzednie miałem włam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ciekawe co celnicy robia z towarem. Jak was zatrzymuja to duze chlopy sa? Jesli tak to zagadka rozwiazana, za darmo maja cykle hvjki hrhrhr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl epistane 2 puchy

Następny temat

Insulina ZA i PRZECIW

WHEY premium