SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon egipt

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11443
Mam sustanon Organonu i chce sie upewnic ze to nie wy***ka jest on z egiptu
ma takie ziolone napisy.
B.92113
EXP 7/07
1ml/250gr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Wiecie co?
Bawi mnie prostota i niskolotność takich pytań... - bez obrazy
Czy jak tylko się numerki zmienią, znaczy to że od razu coś jest fake?
Wszyscy będziecie sprawdzać numerki serii??

Gdyby tylko numer miał świadczyć o felernej suscie, to podrabiacze nie byli by takimi d****ami aby nie zrobić numeru zbierznego z rzeczywistym. Tym bardziej jak już tak daleko się posuneli....

Nie wiem z czego to wynika, z braklu wyobraźni? czy może niedojrzałości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12431
powiem ci ze jak mozesz walnij fotke tej susty ,ja przywiozlem te suste z egiptu i ja wbil czlonek tego forum moj ziom OmgTerror byl zadowolony z efektow.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
przestancie panikowac ze towar kupiony za granica to fake

predzej polski dil ci wcisnie szajs niz podpalany aptekarz...

chociaz ostroznosci nigdy za wiele

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
MIALEM TEN SAM ZIELONY Z KTOREGO GLOWKA SIE NIE CHCE ODRYWAC ,I UWAZAM ZE JEST PRZYNAJMNIEJ ZZA SLABY Z PAKINU JEST O WIELE LEPSZY

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
WOGULE TA SERIA WYBRAKOWANA JAKAS,ALBO JA JESTEM JUZ ZBYT WYSYCONY

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
pewnie wysycony

kingkong piękny profil - sam do czegoś takiego dążę !

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Jesli znasz angielski :

Do you think that you can tell which products are fake or counterfeit just by looking at the box, amp, or vial? I promise, you can't!! Those days are long gone. Do you think that just because you have a European source, you are getting the real stuff? I promise, your not! I will bet that if you have 10 vials of anabolics in your drawer, at least 9 of them of either fake, counterfeit, or severely under-dosed.

Tu kolega ma ten sam dylemat :

http://forums.steroid.com/showthread.php?s=f8f64c208011be02c547b3c7b1db4fcb&t=169469s=f8f64c208011be02c547b3c7b1db4fcb&t=169469 

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11443


Mam taka sama co na tej fotce fotke w necie znalazlem.ta sama seria itd tak samo wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
wygląda ok jak dla mnie..

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
przy***aj 2 szczaly w 10 dni i zobaczysz czy ci sie bardzij chce p[ic zwlaszcza w nocy albo jak wstajesz rano czy masz za***iscie suchom figorke woskowom, jesli figorka jest bardzo sucha nie zadka znaczy ze sostanon zaczyna dzialac i ciagnie wode. ps;fakt autentyczny wiekszosc to pewnie doswiadczyla

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11443
bo zrobilem szczala wczoraj ale zadnego bulu nie czuje uda ,czy powinnem coś czuć ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POmoCy !!!!!!!

Następny temat

Bole glowy

WHEY premium