SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Instruktor-mordercą

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
kara smierci

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Belzybub-kara smierci jest łagodna. Takiego goscia trzeba wsadzic na dozywocie w zakladzie o zaostrzonym rygorze, bez mozliwosci ubiegania sie o przedterminowe zwolnienie. Mordercy dzieci i pedofile są tam niszczeni fizycznie i psychicznie-ich życie zmienia sie w koszmar. A teraz pomysl sobie, ze gosc do konca życia nie wyjdzie z tego pudła. Facet sam sie zabije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Ja zawsze byłem przeciwnikiem kary śmierci,także i w tym przypadku niedomagam się mordowania ludzi. no ale koleś będzie miał smutną godzinę pod celą. zer..ną go bez wazyliny.

Chłopca szkoda [*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
Ktoś wspomniał na którymś z forów, że ten koleś uczył go Akido wcześniej i zawsze był trochę dziwny. Tak więc przypuszczam, że nie miał ani papierów ani odpowiednich kwalifikacji żeby uczyć. Dodatkowo zrytą psychikę. Jednak dostał zezwolenie na prowadzenie zajęć. Mam nadzieję że kogoś gryzie za to sumienie teraz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
oglądałem ostatnio w tv kolejny program w stylu pod napięciem i okazuje się jednak,że koleś miał jakiś tam dyplom. mówili też o tym, że dzieciak z wielkim zapałem i poświęceniem latał na te treningi, tym bardziej szkoda chłopaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Doświadczenie skłania mnie do stwierdzenia, że w Polsce załatwienie sobie ładnie wygladajacego dyplomu z polsko- albo obcojęzycznymi napisami o tym, jakim jego posiadacz jest szyfo w którejś z egzotycznych sztuk walki, nie stanowi większego problemu. Zwłaszcza, że wielu dysponentów rozmaitych sal nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie kwalifikacje są wymagane do prowadzenia zajęć, albo też - guzik ich to obchodzi.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2801
Z tego co sie w klubie dowiedzialem to facet nie mail zadnych papierow uprawniajacych go do prowadzenia treningow; Polski Zwiazek Karate wyslal do klubow maila w ktorym zwrocil sie do kierownikow osrodkow o wydanie sprostownaia w lokalnych gazetach (nie wiem o jakiej treści). Tak jeszcze a propo Kombat Kalaki: z tego co sie orientuje to bardzo brutalna sztuka walki w ktorej wiekszosc technik konczy sie np. skreceniem karku. Nie wiem jak mozna uczyc takich rzeczy dzieci w wieku 9 lat?!?!?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Nie przesadzajmy z tą brutalnością kalaki. Wszystko zależy od tego, jak sie uczy i czego. Wiele rzeczy np. z karate też sie nie nadaje do nauczania dzieci, więc nie bądźmy świętsi od papieża.

A co do uprawnień instruktorskich - nie ma czegoś takiego jak uprawnienia instruktora sportu czy też rekreacji w combat kalaki, więc o ile ktoś nie ma np. uprawnień instruktora rekreacji ze specjalnością samoobrona (choć akurat też to pic na wodę i fotomontaż), to prowadzi kalaki nielegalnie...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Combat-kalaki bez przeszkód mogą trenować dziecki. U mnie w klubie jest grupa dziecięca. Nie jest to, aż taki brutalny system. Ja nie znam żadnej techniki skręcającej kark . A co do uprawnien trenera to na stronie www.combat-kalaki.com.pl są wszyscy instruktorzy podani

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
koleś miał jakieś papiery, bo nawet w artykule pokazali je ale się dobrze nie przyjrzałem. problem poleg na tym, że jak ja pujdę do domu kultury w Zadupiach mniejszych i pokażę, że mam 8 czy 120 kyu w krate to i tak mnie zatrudnią, bo kierownik domu braku kultury i tak nie wie o co w tym całym nadawaniu stopni chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do knife'a, w jakim mikrocyklu walnąc pylometrię??

Następny temat

6.05.06 wyniki walk

WHEY premium