SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Innowacyjny Trening na mase do oceny!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1790

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

87

Wzrost

188

Cel treningowy

Większa masa no i 20 podciągnięć w jednej serii siła

Staż treningowy na siłowni

1 rok

Uprawiane inne sporty

bieganie(some time to time)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full

Dieta

Nie specjalna jednak wysokobiałkowa

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

BIałko , gainer , kreatyna , bcaa

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Drodzy Kulturyści , treniuje na siłowni od około roku z kilkoma małymi przerwami. opracowałem osobiście trening którymi trenuje każdą partie mięśni dwa razy w tygodniu jeżeli ćwiczymy 4 razy. Trening jest podzielony na A i B. Co o nim sądzicie , nada się?

A.Podciąganie nachwytem 4max,wiosłowanie sztanga 5x5 ściąganie drążka do klatki 12,8,6 ; Wyciskanie na maszynie na nogi 5x5 , uginanie ramion(biceps)12,8,6 , uginanie ramion na wyciągu 12,8,6 , brzuszkix100

B.Pompki szwedzkie 4xmax, Wyciskanie płasko sztangi 5x5 , wyciskanie sztangielek skos górka 12,8,6 , wyciskanie sztangielek barki 5x5 , wyciskanie sztangi smith barki 12,8,6 , wyciskanie hantli nad głowę(triceps) 12,8,6 , wyciskanie na wyciagiu (triceps)12,8,6

Jad widzicie nie ćwiczę Przysiadów i Martwego ciągu ze względu na to i ż jestem wysoki i mam po rodzinie słaby kręgosłup i nie moge go zbytnio obiciążać żeby nie meić problemów na starość... Pomagajcie, radźcie co zmienić starsi koledzy ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2518
Jad widzicie nie ćwiczę Przysiadów i Martwego ciągu ze względu na to i ż jestem wysoki i mam po rodzinie słaby kręgosłup i nie moge go zbytnio obiciążać żeby nie meić problemów na starość... Pomagajcie, radźcie co zmienić starsi koledzy ;)]


Ja miałem slaby kręgosłup + słabe kolana, 196 cm wzrostu i martwy ciąg z przysiadami przy poprawnej technice pomogły w tych kwestiach.


Poza tym :




...chcesz wyglądać jak bocian ?



Zmieniony przez - GettoBoy w dniu 2014-10-21 16:29:23

Lubie Zjeść XD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Widocznie na tym polega innowacyjność tego treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 4 dniowy - pomoc w doborze ćwiczeń

Następny temat

Zakwasy czy kontuzja?

WHEY premium