SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Injekcja, a ból po

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2292
Witam,
Mam do Was pytanie jako że to mój pierwszy cykl to może dla Was dziwne pytanie, ale trochę mnie przeraża to.
Chodzi o to, że wczoraj zrobiłem pierwszy strzał propionatu koło godziny 12. I wszystko ładnie było bombelki z mięśnia sama injekcja bezboleśnie jak w masło weszło (swiss lab) igła 0.6 na 32. Injekcja była w udo wszustko zgodnie z tym jak powinno, ale po kilku godzinach zaczęło mnie udo boleć w okolicach injekcji (jakbym dostał tam kopniaka) i trzyma do dziś do godziny 8.30 i nie zanosi się żeby przestało bo boli tak samo, a nawet może trochę bardziej. Wczoraj trening normalnie jeszcze zrobiłem a dziś już chodzę wręcz jakbym kulał. Nie ma żadnego siniaki jest tylko czerwona mała kropka po igle i tyle. Czytałem, że to normalne zastrzyk domiesniowy zawsze boli, ale moje pytanie brzmi czy przyzwyczaja się mięśnie do takich injekcji czy tak raczej będzie cały czas. Cykl mam na 10 12 tyg zależy ale jutro mam kolejny strzał to ok mam drugie udo ale będzie taki ból cały czas czy przyzwyczai się mięsień?
Dzięki
PS. Sory że tak bez ładu i składu ale z telefonu pisze w drodze do pracy.

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114080
Uda się muszą przyzwyczaić do iniekcji po kilku zastrzykach nie powinno być juz problemu a jak nie to przerzuć się na poślady. Ja np. bije tylko w uda i na początku też odczuwałem pewien dyskomfort ale z czasem przeszło.


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2019-03-15 08:40:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35089 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941167
Są dwie opcje....pierwszy to mięsień sie przyzwyczai i następne już nie będą boleć...opcja nr 2 możesz nie tolerować składników które są w propie i każda iniekcją będzie bolesna...
Musisz wbić kolejne ze 2-3 strzały jak nie będzie boleć to lecisz dalej jeśli ból będzie się powtarzał zmieniasz testa na długiego enan/cypek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Ból po iniekcji to tak do 3-4dni będzie się utrzymywał kup coś przeciw bólowego na ten okres aż mięsień się przyzwyczai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Wbijaj w pośladki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Ja tez tak mialem ze czulem jakby mi ktos kijem w udo zasunal. Bol taki ze do samochodu ciezko bylo sie ulozyc za kierownica. Przeszlo po paru strzalach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
trzeba było wybrac poslad na pierwsze klucie, bezpieczniej i zawsze to tylko tylek a nie udo gdzie potem ciezko chodzic jak co sie dzieje nie tak po iniekcji, zla tolerancja na srodki w skladzie albo tez czasem infekcja lub stan zapalny sie wytworzy.
2

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Zostaw uda w spokoju i wbijaj w pośladki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 671 Napisanych postów 1612 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26601
Mnie przestało bolec po około 12 strzalach. Waliłem tylko posladki. Takze cierpliwosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Bzdury wasze powalają ,słowo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2292
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź i pomoc.juz teraz trochę mniej boli także zostanę przy udach i zobaczymy czy po kilku strzałach będzie lepiej. Nie chcę w tylek bo ciężko tam mi będzie dobrze to zrobić a poza tym wolę kulec od bólu na udach niż nie móc siedzieć :) ale najważniejsze że jestem początkujący w tym temacie i nie chce źle zrobić injekcji. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc. Uspokoiliscie mnie trochę

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron plus anapolon

Następny temat

Odblok

WHEY premium