SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilośc węgli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 841
Ilośc węgli

zauważyłem, że przy diecie 6g węgli/kg masy ciała zaczeło mi sie robic lipo, nie tak bardzo ale juz troche widac wiec zmniejszajac wegle do 4g nie bede to sie powiększało?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pmacaj czy masz powiększone gruczoły sutkowe idzie wyczuć. Jeśli nie bedziesz pewny zgłoś się do lekarza bo przez forum to nie pomoc wybacz.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nikt tu wróżką nie jest, każdy jest inny i każdy inaczej reaguje na zmiany w diecie.

jesteś mezo, ekto, endo? Jaka nadwyżka kcal? jak białka i tłuszcze?

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-11-23 11:23:51

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Najlepiej zdjęcie i wiecej informacji o osbie podaj....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 841
Płeć :

Wiek :18

Waga :66

Wzrost :174

Cel treningowy :masa

Staż treningowy na siłowni :3 miesiace

Uprawiane inne sporty :brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : szkolna silownia

Dieta :jest

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy : BCAA

biało trzymam 3-4g/kg tłuszcze 1g/kg (pochodzą one głównie z mleka minimalnie z szynki, ryb nie jem uzupełniam tylko omega 3, oliwa z oliwek nie raz idzie do ryżu a jak nie to łyżka do twarogu, jadłem ostatnio tez nie raz słodycze ale odkąd zobaczylem ze prawdopodobnie robi sie lipo to odstawilem) jezlei chodzi o kcl to trzymam 3000-3500 w tym przedziale

zdjecie niedlugo dorzuce

endo nie jestem na 100% raczej ekto/mezo połączenie, masa mi nie idzie zawrotnie wszybko ale zmiany w miesniach sa nawet zadowalajace i przyrost siły bardzo szybki

Zmieniony przez - tiomon w dniu 2010-11-23 12:02:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
po co Ci tyle białka? ile mleka pijesz, że dostarczasz z niego taką ilość tłuszczu?!
Wklej całą dietę do oceny, mierzysz zbyt wysoko jak na ten stopień zaawansowania.


po 3 miesiącach zmiany w mięśniach jak to nazywasz i przyrost siły to normalna i naturalna sprawa.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-11-23 12:04:21

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 841
http://zapodaj.net/cb07fe3ace5f.jpg.html

http://zapodaj.net/a785e55488ec.jpg.html

tutaj zdjecia dałem

no tak wiem ze z tym stażem to jest normalne ale jak zacząłem to 60kg na raz mnie rpawie udusilo a po 2,5 miecha 85 poszło wiec bylem happy w sumie ale ogolnie chodzi mi o to czy to co tutaj dodalem to początek lipo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 841
co do diety nie układam na każdy dzień mam spis posiłkow i jem je z zachwoaniem podstawowych reguł tak jak mam ochotę np

kazdy dzien zaczynam

płatki owsiane 90g +460 mln mleka

w szkole 2 kanapki chleb wiejski 90g szynka z kurcaka 60g twarog chudy 40g

po szkole owoc na przekąske

przed treningkiem 100g bialego ryzu + 100g fileta

po treningu bezpośrednio 200-300g banana

po godzinie ryz+filet

jak mam ochote to do kanapki dodaje jajko 1-2 albo po treningu jajecznica z ryzem (5 białek 2 żółtka),

w między czasie czasem wpsize sobie szklanke mleka, lub jogurt owocowy

ryż stosuje wymiennie z makaronem np. spaghetti sobie walne albo makaron z serem

jak nie mam fileta na dany dzien to ryz jem z sosem a bialko uzupełniam jajami szynka lub twarogiem

3L wody dziennie

przed snem 125g twarodu chudego z jog. natur. na koniec dorzucam łyżke oliwy z oliwek (wypijam z woda i 2 kroplami cytryny wchodzi lajcik a z serem jest obrzydliwa)

warzywa dzcinam w porach nietreningowych
w niedziele jem na obiad ziemniaki ok 300g i 200g piersi z kurczaka oraz rosół(ten ciezko mi jest policzyc do diety bo tylko ogarniam ile daje sobie makaronu)

kazdego dnia podliczam posilki bo mam miarki i znam na pamiec wartosci tego co jem ale nie trzymam sie scislego plany na każdy dzien bo po miesiacu bym dostał obrzydzenia wiec rotacje robie

biore magnez z winatmina b6, gold fish omeg 3



Zmieniony przez - tiomon w dniu 2010-11-23 12:28:48

Zmieniony przez - tiomon w dniu 2010-11-23 12:33:55

Zmieniony przez - tiomon w dniu 2010-11-23 12:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 841
odświeżam

wypowie sie ktos na podstawie zdjec?

s.m.p.a doradziły byś cos? albo ogolnie powiedzial czy to sa poczatki lipo itp? bo ja nie mam na ten temat zbytnio wiedzy oprócz tego że wiem co to jest i jak powstaje
Zmieniony przez - tiomon w dniu 2010-11-23 15:47:52

Zmieniony przez - tiomon w dniu 2010-11-23 17:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ryż biały dawaj po treningu, w trakcie dnia kasze, ciemny ryż i makarony.
ogólnie dietę bym poprawił wg wskazówek z postów podwieszonych.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tiomon weź się za michę jak kolega wyżej pisze poczytaj popraw i wstaw z obliczeniami

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 841
Hmm no ok, wszystko ok..ale Panowie powiecie mi cos o moich sutach? tzn. ściślej: czy to co widac na wyżej załączonych obrazkach to początek otłuszczania sie klatki??

jezeli tak to: czy to wina dużego spożycia ryżu białego? (dziennie w DT osiągałem nawet 400g węgli w sumie)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ułożenie diety!

Następny temat

Redukcja tłuszczu, budowanie czystej masy mięśniowej

WHEY premium