SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile razy w tygodniu FBW ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 434
Wykonuje FBW na masę mój staż to rok, fotka niżej obrazuje moje postępy, początkującym na pewno nie jestem : ILE RAZY W TYGODNIU WYKONYWAĆ FBW jeżeli celem jest przyrost masy mięśniowej ? Treningi wykonuje na MAXA, tak że po treningu "ledwo co stoje". PROSZĘ TYLKO O ODPOWIEDZI NA TEMAT
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
mój staż to rok
początkującym na pewno nie jestem
jestes.
Treningi wykonuje na MAXA
blad.

ile razy w tyg? 3-4max.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 434
Jeżeli chodzi o wiedzę teoretyczną to można powiedzieć że jestem średnio zaawansowany, a jeżeli o rozwój ciała (czyli to na czym polega bodybuilding) na pewno nie można uznać mnie za początkującego, bo ludzi nie ocenia się tylko po stażu, a bozia dała mi taki organizm, który po 6 miesiącach treningu pozwolił mi na opuszczenie grupy nieszczęśliwych dzieci z wielkimi marzeniami, którymi jest wiele osób na tym forum. Aż mi się chce śmiać kiedy kolesie wrzucają mi na tym forum a nie mogą podnieść 100 kg czy ważą 80 kg po 2 latach treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi sie chce smiac z ludzi, ktorzy szydza z innych. Pozer...

Zmieniony przez - Opaler w dniu 2008-07-11 23:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 434
Szydze z d****i piszących nie na temat, czy ja się pytałem o jego zdanie CZY JESTEM POCZĄTKUJĄCYM ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Aż mi się chce śmiać kiedy kolesie wrzucają mi na tym forum a nie mogą podnieść 100 kg czy ważą 80 kg po 2 latach treningu...
wiedza na niskim poziomie jesli twoim wyznacznikiem sily jest klatka.

d****ow szukaj wsrod kolegow bo tutaj ich nie znajdziesz.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-11 23:08:53

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła tak, masa nie

Następny temat

FBW do oceny - początki

WHEY premium