SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kreatyny zarzywamy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12109 Napisanych postów 160577 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235019
dokladnie, jezeli autor chcial przeliczyc ilosc krety na wielkosc cwiczacego to troche pytanie nie na miejscu
bo inni spozywaja krete na redukcji inni na masie.

a jeszcze inni od tak


ja w sumie z 2kg zjadlem.

ale takie liczenie nie ma sensu, bo jezeli bysmy podliczyli ile wydalismy na suple to chyba kazdy by dostal migreny

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-04-14 10:06:01

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
"kazdy by dostal migreny" - no na pewno... w końcu nie tylko kreatynę się szamało, a tych "dodatków" było w h.. dużo

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
no dokladnie. ja jakbym mial wiedzial ile to wysilku i pieniedzy bedzie kosztowac to bym sie za to nie bral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1071
To ja zapytam ile dziennie braliscie max supli pojedyńczo? Tj, np faza ładowania kreatynki 5x1 dziennie = juz 5 razy itd..
Ja wyliczyłem 24 razy dziennie branie supli.
Nie licząs faz naładowania (co trwało zazwyczaj 7dni), to przez 6-8tyg. po, juz "tylko" - 17-18 razy dziennie (miałem 2-3treningi dziennie jak coś/ rano, popołudnie, późny wieczór -22.00godz).
pozdrawiam

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Bez przesady u mnie 8 o ile dobrze sobie przypominam, ale i tak staram się wszystko tak brać, aby wychodziło jak najmniej razy...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
ja 5 razy dziennie 2x mono 1x aakg i 2x bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bralem kiedys omylkowo x 10 dawki stacka kreatynowego na krealkalynie
wychodzily dawki ok 20g krealkalynu dziennie, także zrobilem faze nasycenia
bylo to opakowanie na testy, bez etykiety - okazalo sie ze producent wrzucił zbyt duza miarke.

jadłem ponad 400g mutant massa, wyszlo tego 21kg w ciagu polotora miesiaca.
innych grzechów nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
z tym mutantem to ladnie poleciales.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12109 Napisanych postów 160577 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235019
Pepo jaka byla przyczyna spozywania tak ogromnych ilosci mutanta?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kalori mi brakło
bralem 4-5tys z pozywienia i nie moglem wiecej zmiescic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobr połączenie ??

Następny temat

Johimbina a masa

forma lato