SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile drożdży można jeść dziennie?????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 159
Od jakiegoś czasu jem sobie codziennie drożdże ok 100g smażone na oliwie z ziołami -smakuje to jak serek topiony mnie więcej oprócz tego zjadam codziennie 3 jajka 0,5 litra mleka ,jem głównie ciemne pieczywo,mak ,oprócz tego:papryka,pomidory ,jabłka,soczewica,mango,awokado ,jakaś trawa np sałata

nie jem mięsa serów żółtych i białych

na wielu stronach w necie pisze że drożdże zawierają bardzo dużo witaminy b1,b2,b6,i kwasu foliowego jednak niema tam podane ile dokładnie zastanawiam się więc czy istnieje możliwość przedawkowania którejś z tych witamin i może ktoś ma jakiś wykaz zawartościowy witamin w drożdzach

jeśli chodzi o sport to biegi 10km 2x w tygodniu 1x basen czasem siłownia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
mozne włosy... zdrowa cera... dostarczenie wielu zawartych w nich witamin i minerałów w postaciach łątwo przyswajalnych przez organizm...
w charakterze prozdrowotnym spozywanie drożdzy jest bardzo wskazane...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
yeah, zjadasz kilo drożdży, wio na słońce i wracassz spompowany!!

sory, musiałem

a co do ilości? jak dostaniesz sraczke to będzie za dużo

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 159


he he he sraczka to raczej łapie po wypiciu litra kubusia na pusty żołądek rano a nie po drożdzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
100g drożdzy?? dziennie?? uuuuu znaczy pobijasz rekord w ilosci??
wystarczy jak łyżeczkę drozdzy zalejesz wrzątkiem i odstawisz do przestudzenia... i taki napój pij raz dziennie... uwierz że to wystarczy...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
drożdże ok 100g smażone na oliwie z ziołami ... 3 jajka 0,5 litra mleka ... ciemne pieczywo, mak ... papryka, pomidory ,jabłka, soczewica, mango, awokado ,jakaś trawa np sałata

Co to za dieta ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak nie jesz mięsa i białego sera to pozbawiasz się najlepszych źródeł białka

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie jadłem drożdży tak na surowo Chętnie bym spróbował... tylko czy po tym nie rozsadza brzuchacza ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
na surowo nie próbuj... dlatego właśnie zalewa się je wrzątkiem żeby zabić procesy fermentacyjne...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
lol nieraz zadziwiaja mnie niektorzy userzy z pomyslami... a te drozdze nie mozesz wcinac raz na jakis czas a nie odrazu codzinnie ?... kw. foliowy wit z grB ma wiele pokarmow... podstawa zdrowia jest urozmaicona dieta ktora bedzie dostarczac nam wszystkich mineralow i wiatamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WILLHELM no właśnie chodzi mi na surowo po zalaniu albo te przesmażone nie puchnie od tego brzuch??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
croner wymieniles w tym co napisales tez "3 jajka" wiec nie jestes raczej weganem. Proponuje wiec zaczac jesc tez inny nabial,zwlaszcza warto wrzucic twarog. Bo chyba zle nie zinterpretowalam twojej wypowiedzi,miesa nie jesz? i jesli go nie jesz to popracuj nad swoja dieta,bo kiedy nie je sie miesa trzeba jeszcze wiecej czasu poswiecic na odpowiednie jej ulozenie by naprawde niczego nam nie brakowalo(a jesli je jesz,to mozesz je wrzucic i ogolnie tez popracuj nad ta dieta,bo jest tragiczna) i to nie jest tak,ze wyrzucasz mieso, jesz byle co, ale zaczniesz jesc drozdze i bedzie wszystko super:]

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystko o Cholesterolu ...

Następny temat

MASA potrzebuje troche pomocy :]

WHEY premium