SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
Od przyszłego poniedziałku zaczynam massować na kreatynce xD Poradźcie mi ile wegli i biała i tłuszczy na kg ciała w moim przypadku powinno byc? :P Mam 198 wzrostu i 84 kilo wagi ... thX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Pytanie typu: Kupiłem nowy telewizor mam przed sobą instrukcje ale nie chce mi sie czytać moglibyście mi powiedzieć jak sie podgłaśnia?

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
To czy jesz kreatyne czy nie nia ma wplywu na to ile powinienes jesc b/m/t.
Poczytaj troche chlopaku i sam sie dowiesz
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
No chyba nie az tak zle .. nie pisze zebys mi ułożył diete tylko napisał ile czego ... rozniej tu pisza ... od nawet 1.2 do 2.5 bialka i od 4 do 6 wegli na kilo ciała ;/ i skąd amm wiedziec ile powinienem se je*nać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Nie widzialem nigdy zeby ktos napisal 1,2g bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Pawałek bierz sie za czytanie
Słuchaj generalnie sie przyjmuje 2-2,5gr B, 1-1,5gr T, 4-6gr W. Wszystko na kilogram masy ciała. To w większości przypadków sie sprawdza ale...właśnie tutaj jest wiele ale, np czy masz skłonności do otłuszczania sie, jeśli tak musisz dać mniej tłuszczy, jeśli nie, możesz dać nawet więcej itd...itp.... Jeśli chodzi o mase to raczej te 2g białka moim zdaniem powinny być i tak przyjmij. kreatyna nie ma za wielkiego znaczenia, jedynie tyle że musisz więcej wody niż zwykle - ale nie przesadzaj żebyś zatrucia wodnego nie dostał .

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
thX chodzi o to ze pierwszy raz chce zrobic taką PRAWDZIWA :P diete ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
masz skłonności do otłuszczania sie, jeśli tak musisz dać mniej tłuszczy

Ja bym regulowal weglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
xeran - dokladnie, tez tak pomyslalem( sam tak robie !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko - ile tego?

Następny temat

po treningu

WHEY premium