SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytania początkującej - ile jeś kalorii i ile białka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 235 dni Przeczytanych tematów 42
Witam, nie potafię uporządkować tego co czytam w internecie więc zapytam tutaj.
Kobieta 21 lat, masa 54kg, około 19% tłuszczu w ciele (Tanita pokazała, że 16% i 44kg mięśni, ale chyba się trochę pomyliła).
Moje BMR to około 1400kcal.

Chciałabym zmniejszyć tłuszcz o 2-4% i trochę zwiększyć mieśnie.
Jak mam prowadzić dietę? Chodzi mi o kalorie i ilość białka w niej.
Kiedy jeść posiłki posiadające najwięcej białka - bez różnicy, czy przed czy po treningu?

Czy to jest dobry pomysł mieszać 3 treningi siłowe w tygodniu z bieganiem i cardio? Bardzo lubię oba rodzaje ćwiczeń.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wskazówki.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 833 Napisanych postów 3342 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 77587
zacznij od policzenia zapotrzebowania
http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

tak, silowy plus cardio to dobre polaczenie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Potrzebna jest ankieta z tego linku - skopiuj, wypełnij i wklej tutaj.

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

54 kg to może być wychudzenie nawet, bo nie napisałaś przy jakim wzroście. Plus pomocne będzie zdjęcie sylwetki.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4349 Napisanych postów 69595 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585796
Liczysz zapotrzebowanie wg wzoru jw
Rozkład makro w początkowej fazie standardowo
Ok 2g białka 1tkuszczy i reszta wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8113 Napisanych postów 108638 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1317423
w każdym posiłku daj po równo mniej więcej białka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3017 Napisanych postów 57714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 641183
Najlepiej jakbyś wkleiła zdjęcie sylwetki. Źle dobrany cel przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej u kobiety może się kończyć zaburzeniami hormonalnymi.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalsza redukcja, zero, masa?