SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I co dalej ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Witam Wszystkich. To mój pierwszy post wiec prosze o wyrozumiałość. Może najpierw powiem o Co mi chodzi. Chciałbym sie troche wyrzeźbić tzn klatka łapy i barki dokładniej ( nie chce wygladać jak klocek ). Mój wiec 27 l wzrost 176 obecna waga 78 kg. Zbijanie wagi zaczołem od 1 styczna tego roku ważyłem 86kg zjadłem juz L-carnityne i Thermo Fat Barner.Co do tego drugiego to moim zdaniem bardzo słaby. Jestem także po 6 widera i z 92 cm w pasie zszedłem do 85. Troche mi jeszcze zostało tłuszczyku ale pracuje nad tym " POLECAM" Od stycznia także ciągle biegam do 2 dzień i chodze na basen.

To wszystko co opisałem było do niedawna.

Od tygodnia wyciągłem z szafy ławeczke i hantelki aby popracować teraz na rzeżbą. Szukam własnie czegoś co by mi pomogło się dorzeźbić. Diete stosuje cały czas do tego wcinam jeszcze Carbo. Powiem tyle że nigdy nie stosowałem żadnych suplementów i jestem zielony w tym temaci. Dlatego prosze Was o jakieś rady. Z góry dzieki i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Witam ponownie. Zakupiłem bcaa oraz białko w/g wskazań. Ostatnio miałem małe załamanie jeśli chodzi o diete i cwiczenia ale znowu biore się do roboty. Za pare miesiecy dam znać. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
L-carnityne i Thermo Fat Barner

żadnych suplementów??

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Suplementów - żle to ująłem to fakt - chodzi mi o to iż nie stosowałem niczego co by pomagało na wrost masy czy na rzeźbe. Co do wyboru L-karnityny i Thermo Fat Burner nie miałem wiekszego problemu a tu jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1828
Ja bym polecił BCAA, glutamina,białko,aminokwasy proste przed każdym posiłkiemi i oczywiście dobra dietka. pozdro 600

And One

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
j/w

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Andoner: "Ja bym polecił BCAA, glutamina,białko,aminokwasy proste przed każdym posiłkiemi i oczywiście dobra dietka. pozdro 600 "

Troche drogi zestawik podales. Nie kazdy ma kase na takie zakupy.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1828
BCAA kosztuje 67 zł za 240 kaps po 900 mg w kapsie, glutamina Activity kosztuje 39 zł za 250 g, aminokwasy, tu jest sprawa kontrowersyjna bo o ile nie chcem kupować byle co to aminokwasy kupuje ....megabola, dużo i tanio, tak 2 pudełka po 360 idzie na mieszka, przynajmniej ja tak robie i wtedy koszt wychodzi 50 zł za te 620 tabletek. W sumie nie jest tanio ani drogo, Oczywiście można kupić suple bardziej renomowanych firm ale nie zawsze jest sens.A jeśli chodzi o dietę to trzeba wydawać duzo ale tak już jest. pozdro

And One

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
"Oczywiście można kupić suple bardziej renomowanych firm ale nie zawsze jest sens."

Ale tez nie zawsze jest sens kupowac gowniane odzywki.
pzdr

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
Hmm a co myślicie o HMB + białko ?? Byłem ostatnio w sklepie i gosciu mi coś takiego doradził.Narazie jeszcze jadne na sucho ale w najblizszym czasie bede coś kupował. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
no ja bym w Twoim przypadku poleci Ci HMB ni i jesli masz braki w diecie to i biako.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Wiec tak. Pod wzgledem widocznych efektow HMB raczej nie powala. Poza tym po prostu nie na wszystkich dziala.
Bialko. Jak najbardziej jako wspomaganie diety.
pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym połączyc Mass XXl (nie tylko)

Następny temat

Ludzie jaki spalacz warto kupic?

WHEY premium