SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE RAZY W TYGODNIU??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
demolka - są rózne plany, niektóre mówia własnie o ćwiczeniu klatki 3x tydz, dla tego chce zeby mrkiller sie sprecyzował....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
Zalezy na co chce cwiczyc jak na mase to 3 razyw tygodniu klate to za duzo nie ma regeneracji raz wystarczy

Masa z Wami

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 432
Każdy dostosowuje sobie cwiczenia pod swoje wymagania. Napisałem 3 razy w tygodniu ale tylko od kolegi zależy jak te 3 razy zrobi. Jeśli postawi na rzeźbę to oczywiste że musi robić serie z większą ilością powtórzeń za to z mniejszym ciężarem, jeśli postawi na masę to większe cieżary mniej powtórzeń. Nie napisałem dokładnie ile czego należy robić bo kolega nie określił celu treningu, tak więc ma alternatywę do wyboru. Tą 4 serie polecam w przypadku robienia masy klatki jako dodatek służący podrzeźbieniu. Przykładowo: 1 i 2 dzień trening na masę dzień przerwy 4 dzień masa dzień przerwy i trening mięśni piersiowych pod względen dorzeźbienia w dniu 6. Jeśli komuś zależy tylko na masie a wcięcia itp go nie interesują to spokojnie wystarczą 3 dni ćwiczeń Tak polecam ćwiczyć bo daje efekty :) Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 432
Co do ćwiczenia raz w tygodniu klatki w obawie o brak regeneracji to chyba troche przesadzone Z dobrą dietą i racjonalnym rozplanowaniem ćwiczeń na poszczególne partie ciała 3 x w tygodniu to osiągalny wynik i w dodatku zadowalający. Każdy ma inny organizm i nie można uogólniać z tą regeneracją bo u jednego jest ona błyskawiczna a u drugiego wlecze sie i wlecze Warto dochodzić do optymalnych wyników za pomocą prób i błędów, ja tylko przedstawiłem swoją propozycję...a nóż okaże sie dobra Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
dobrze, ze o tym wspomnialeś - 'racjonalne rozplanowanie ćwiczeń'.

wszystko zalezy od ilosci serii/intensywnosci. 3 razy klatka ok, pod warunkiem ze bedzie to zaplanowane z głową.

co do 4 razy - to juz mysle nieco za duzo..

no ale - wszystko zalezy od celu treningów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6895
MrKiller...stary.. ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
MrKiller podaj przykładowy plan na klatkę na 3 i 4 dni w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 432
O to właśnie mi chodziło Wiadomo że jeśli mamy do czynienia z osobą niecierpliwą, która chce powiększyć wszystkie wymiary w miesiąc i ćwiczy "do upadłego" każdą partię mięśni 7 dni w tygodniu to łatwo przewidzieć jej "postępy" Trening z głową + cierpliwość i coś z tego będzie pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 432
Na rzeźbę polecam 3 dni: Np. 1 dzień: 5-6 serii rozpiętek z ciężarami którymi zrobisz z 12-13 powtórzeń przy czym ostatnie 2 powtórzenia będą wchodziły ciężej, 2 dzień 4-5 takich samych serii, 3 dzień to odpoczynek i opcjonalnie(zależnie ile potrzeba odpoczynku) w 4 lub 5 dzień powtórz trening z 1 dnia
Na masę 3 lub 4 dni: Np. 1 dzień 3-4 serie rozpiętek z ciężarami pozwalającymi zrobić 8-10 powtórzeń max, 2 dzień zrób to samo, 3 dzień odpoczynek, 4 dzień 3 serie po 9-10 powtórzeń, 5 dzień odpoczynek i w 6 możesz wrzucić 4 trening na dorzeźbienie(czyli 5 serii po 12-13 powtórzeń z delikatnymi ciężarami).Ten 4 dzień treningu jest uzależniony tylko i wyłącznie tym czy będziesz miał siłę na to aby go przeprowadzic, bo jeśli będziesz czuł że regeneracja mięśni jest jeszcze w toku to nie warto już ich męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Ja się chętnie dowiem jakie są opinie bo jedni pewnie są za tym, żeby ćwiczyć raz w tygodniu i porządnie a inni, żeby trzy razy w tygodniu ale mniej. A ja nie wiem po której stronie stanąć...

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja

Następny temat

cwiczenie zastepcze dla wznosow kolan w zwisie

WHEY premium