SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE BRALIŚCIE NA KLATĘ W WIEKU 15,16 LAT

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 604
jeszcze coś. jak sobie ćwiczyliśmy wtedy to było nas 4-rech i ja byłem wtedy najmocniejszy a dzisiaj jeden z nas jest aktualnym mistrzem Rudy Śląskiej w siłowaniu na ręke w wadze do 90kg chociarz sam waży nie całe 80kg. wiec chyba nie jesteśmy aż tacy słabi a jak tak czytam te posty to wywnioskowałem że jesteśmy totalnymi cianiażami i najlepiej to na rechabilitacje bysmy sie nadawali. Sam sobie sprubowałem na tych zawodach i wycisnołem 60kg z naderwanym barkiem 20 razy wogóle nie mecząc sie, i to mnie zdziwiło bo u mnie ze zdrowym barkiem mam problem 17 razy to wycisnąć. Sam znam paru 15latków i im by było strach 30kg na sztange założyc a tu kazdy z was machał od razu ze 100kg, ludzie wyluzujcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Może powinniśmy wytłumaczyć jeszcze raz jak wygląda to ćwiczenie?? Bo niektórym się chyba coś po******lił.o!! Niewierzę żeby ktoś w wieku 15lat brał na klatę więcej niż 110kg(oczywiście mogą być wyjątki ale bez przesady)!

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Wyjątki mogą być i są.

A w tym poście jest ich bardzo dużo

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
ja mam 16 lat (za pol roku 17) i wyciskam 100kg:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Ja pisalem ile cisne...moj kumpel ma 15lat na silke chodzi jakeis 2miechy zrobil polcyklu kreatyny i cisnie 75kg. Za to inny ma 17 lat i cisnie 150kg ale nie wiem co bral mozliwe ze zszedl na ciemna strone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 604
i znowu zaczynasz? oczywiście że mogą sie zdażyć wyjątki, ale tu wyjątkiem jest ktoś kto wyciska poniżej tej sety. ale nawet jesli by sie zdażył taki wyjątek to musiał by jakoś wyglądać, a jak tak czasami słysze na ulicy teksty typu "franek wyciskał spokojnie 150kg a ja tylko 120kg" tylko że koleś opowiadajacy to miał moze ze 17 lat i był chyba chudszy od mojego brata który 60kg waży, normalnie chciałem go wyszarpać za fraki do mnie do domu, nałożyć mu te 120kg i kazać dzwigać, i nie wiem czy bym mu je ściągnoł z karku jak by z tym utknoł, a utknoł by napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Mojego kumpla ciocia mamy syna ojca przyjaciela kolega Ciśnie 147,75kg na klatę a ma 15lat i w żadko ćwiczy na siłce. W zasadzie to nawet bardzo żadko. W zasadzie to nawet wogóle niećwiczy. W zasadzie to nawet nigdy nie miał sztangi nad szyją. W zasadzie to nawet nie wie pewnie jak wygląda Gryf. W zasadzie to z ciężarami nawet nie ma doczynienia.
Ale 147,75kg ciśnie róóóóówno...

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Musze to powiedziec!! TEN POST JEST IDIOTYCZNY!! Przynajmniej jak dla mnie!! Czy wy ludzie (a w zasadzie dzieci) nie macie co w domu robic??!! Ja w tym wieku ganialem za pilka i robilem 10000000000 roznych ciekawszych rzeczy niz chodzenie na silke!!!! Nawet nie wiem czy wiedzialem co to jest silownia!!!!

No ale jak ktos jest pogoniony przez chlopakow spod klatki i musi sie ukrywac bo jest codziennie gnojony to ja rozumiem ze chce cos z tym zrobic i cwiczy!!!! Śmiech na sali!!!!

<rozbawiony na całe życie!!>

...:::AMW WNiUO - 1KKNŻZ:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808


ja w wieku 14 lat to zajmowałem sie gra w piłe hehe jeszcze wtedy jarało sie dzien w dzien sprzet(pozro dla cibie Pleszer) zbuchany taki miał człowiek za***iste jazdy zastanawiema sie czy do tego nie powrócic a jesli chodzi o rekordy na tamte lata TO SPALAŁEM GAŁE SPRZETU NA JEDNEGO MACHA!!! niasamowita JAZDA <GANJA>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
tur3o - łap soga Niezłe podsumowanie niektorych wypowiedzi

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Postanowienia nowo roczne

Następny temat

DEBIUTY 2005

WHEY premium