SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Otwarte Wrocławskie Wyciskanie Wielokrotne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
wycwiel ciekawy ten pomysł z ograniczeniem czasu. a jak tam planujecie zawody w pompkach dla dorosłych kiedys tzn 2005 -2006 startowałem w takich zawodach pro pomp pompki na czas pompki w 1 godzine ,w 30 min . na zawody zjezdzało sie sporo startujacych ciekawa propozycja obok wyciskania wielokrotnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Z czasem tak jezeli sie to przyjmie bedzie mozna czesciej startowac.Co do pompek to moj drugi konik myslalem o takiej imprezie ale do zorganizowania jej potrzeba wielu sedziow z AWF sie nie dogadalem .Moze niebawem sie to zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
grzeg1211
pozycja przeforsowana czyli dowolna malo tego w czasie wykonywania proby mozna ja zmieniac byle by lopatki i posladki mialy kontakt z laweczka.Teraz pasuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
no teraz to super mi pasuje jak najbardziej i mysle ze przybedzie zawodników a głównie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
grzeg1211
No to super ze pasuje zbieraj ekipe na koniec maja lub poczatek czerwca.Jakies sugestie co do terminu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
przełom maja i czerwca to okres gdzie bywaja jakies zawody tak ze super bo mozna sie przygotowac do paru oby nie kolidowały ze soba no i zeby było wiecej organizatorów . do Wrocławia to mysle ze napewno sie wybiore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
grzeg1211
Dokladna date podamy mysle ze dopiero w kwietniu zeby sie nie pokryla z jakas duza impreza w WW . Tymczasem pracujemy nad urzadzeniem odmierzajacym 5min. widacznym dla zawodnikow i kibicom.Ciekawe jak to rozwiaza w Zlotoryji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
mysle tez wybrac sie do Złoto ryji ciekawe to z tym czasem . i ciekawe tez jaka bedzie frekfecja w wielokrotnym jak to tam jest zorganizowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
ciekawe jak wy we wrocławiu to rozwiażecie ,no bo u was frenkwencja pewnie jak zawsze malutka, sory ale musiałem juz to napisac bo powolutku idziecie w złą strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
moglbys jasniej bo nie wiem czy chodzi ci o frekfencje czy o rozwiazanie odmiezania czasu.Jak wiesz to wlasnie we Wroclawiu padaja najlepsze wyniki w WW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na poprawę siły i szybką regeneracje

Następny temat

Międzynarodowe Mistrzostwa Czech WUAP w Wyciskaniu Sztangi.

WHEY premium