SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II NABÓR W DZIALE.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Witam chce zostac kulturysta. Mam jakas szanse jak wy to widzicie? Stażu na siłowni mam z 4 lata ale dopiero od roku wziąłem sie na poważnie za tą pasje bo mysle ze smiało moge to jak nazwac.
Wzrost 183cm
Waga 100kg
Wiek 25 lat
Praca gastronomia
Diety sztywnej nie mam staram sie jesc czesto
Przeciwwskazań nie ma :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
tu jeszcze 3







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Witamy w naborze.Szybka ocena.Warunki poprawne.Dobra baza.Wyróżniają się ramiona.Dużo pracy Cię czeka ale bez i tak nic nie będzie.Po zauważeniu tendencji do odkładania smalcu należy zacząć od poprawienia diety.Pozdrawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Właśnie smalcu jest troche ale ja staram sie budowac jak najwiecej masy dlatego tak to wyglada. Uwazam ze zgubienie go to najmiejszy mankament. Dziekuje za ocene jestem zadowolony z niej :) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
1.zdjęcia sylwetki z przodu ,z tyłu i z profilu w całości w bikini bez butów. Dłonie swobodnie
zwisające wzdłuż ciała ,nogi złączone.

2.dyscyplina i kategoria

3.wzrost 173

4.waga 58

5.wiek 27

6.rodzaj pracy zawodowej
Mam różny godziny pracy. Czasami trafia się zmiana 7-15, 15-22, bywa też 9-19.

7.dotychczasowa aktywność fizyczna
Siłownia - treningi siłowe i aeroby. generalnie zakładam 6 dni treningowych w tygodniu. Każdą partię trenuję 2 razy w tygodniu z trzydniowym odpoczynkiem. Jeżeli nie uda mi sie zawitać na siłownię, trening wykonuję w domu, gdzie mam sprzęt pozwalający na optymalny trening siłowy.

8.rodzaj diety
1owsianka 60g+owoc+białko
2 5białek jaj+5 wafli ryżowych+pomidor z młodym szpinakiem
3 120g piersi z kurczaka+50g ryżu+cukinia
4 120g piersi z kurczaka +sałatka warzywna z olejem lnianym
5 twaróg chudy z olejem lnianym i odrobiną odżywki białkowej do smaku
przed i po treningu jabłczan kreatyny i bcaa
9.przeciwwskazania zdrowotne brak














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natkazyta - witamy ponownie :) Sylwetka proporcjonalna. Z tego co pamiętam aspirujesz do sylwetkowego i są do tego predyspozycje.Dotychczasowa dieta i trening poprawne ale jak przejdziesz dalej zmienimy co nieco żeby podciągnąć słabe punkty. Baza jest ale sporo pracy jeszcze Cię czeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Natkazyta .Oj tak pracy sporo ale zacząć musisz od zmiany treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Zdaję sobie sprawę z tego, że jeszcze ogrom pracy mnie czeka. Generalnie jest tak, że wydawało mi się, że progres jest większy(na żywo) ale zdjęcia bezlitośnie obnażają ile jeszcze brakuje. Tak czy owak będę dalej cisnąć, bo już nie wyobrażam sobie dnia bez treningu, to wchodzi w krew. Co do treningu, to najlepiej czuję się wówczas, gdy trenuję każdą dużą partię(nogi, plecy, barki) po dwa razy w tygodniu z 3 dniową przerwą. Do treningu tych dużych partii dołączam mniejsze. Wtedy po prosu czuję, że to ciało jest cały czas wytrenowane i jest ta ciągłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natka te 3 partie powinny być trenowane bardzo solidnie bo dają "ramę" całej sylwetce. W Twoim wypadku ćwiczenia są źle dobrane i tym bardziej powinnaś trenować na tym etapie grupę raz w tygodniu a nogi i pośladki wręcz inaczej, nie wspomnę o plecach i barkach. Po solidnym treningu chodzi się do tyłu a po 2 dniach jest sieka. Na 3-ci dzień masz trening, a gdzie regeneracja? Myślę że to błąd. Zapraszam na trening i gwarantuje że drugi w tyg. nie przejdzie Ci przez głowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2682
Chyba czas na nową rozpiskę w takim razie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENA PREDYSPOZYCJI SOMATYCZNYCH DO UPRAWIANIA SPORTÓW SYLWETKOWYCH NA PODSTAWIE ZDJĘ

Następny temat

Zawody fitness sylwetkowe

WHEY premium