SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg jsdolan5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
jezoo
Ja tam biorę udział dla sprawdzenia siebie. Może się czegoś nowego nauczę a jak się uda coś wygrać to jeszcze lepiej. Czasami zasady też mnie irytują no i to, że II mod i doradca nadal nie są w stanie zastąpić Mastiego przy rozstrzygnięciu. Ba! Nawet w trakcie. Po prostu lubię się bawić w konkursach, reszta jest na drugim mało ważnym planie.


Ha.Ha . No trudno sie z Toba nie zgodzić . Ja sie tez dobrze bawie, a oprócz tego dopinguje mnie to to większego wysiłku. Ostatnio nawet mi sie taka mysl nasunęła ze chyba wiem jak moze sie czuć Ojan startując na scenie z duzo młodszymi zawodnikami . Żeby im dorównać musi 2 razy tyle pracować co oni a i tak sie to nie zawsze udaje ale lubi się w to "bawić", ja też

Wszystko gra chłopy. Jest jeden malutki problem. Po ostatniej frekwencji można wysunąć tylko jeden wniosek - takie podejście jest w mniejszości.
Reszta jednak nie miesza zabawy z konkurowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
fanslaska
jsdolan5
jezoo
Ja tam biorę udział dla sprawdzenia siebie. Może się czegoś nowego nauczę a jak się uda coś wygrać to jeszcze lepiej. Czasami zasady też mnie irytują no i to, że II mod i doradca nadal nie są w stanie zastąpić Mastiego przy rozstrzygnięciu. Ba! Nawet w trakcie. Po prostu lubię się bawić w konkursach, reszta jest na drugim mało ważnym planie.


Ha.Ha . No trudno sie z Toba nie zgodzić . Ja sie tez dobrze bawie, a oprócz tego dopinguje mnie to to większego wysiłku. Ostatnio nawet mi sie taka mysl nasunęła ze chyba wiem jak moze sie czuć Ojan startując na scenie z duzo młodszymi zawodnikami . Żeby im dorównać musi 2 razy tyle pracować co oni a i tak sie to nie zawsze udaje ale lubi się w to "bawić", ja też

Wszystko gra chłopy. Jest jeden malutki problem. Po ostatniej frekwencji można wysunąć tylko jeden wniosek - takie podejście jest w mniejszości.
Reszta jednak nie miesza zabawy z konkurowaniem.



Zgoda Fans , dla mnie to tez jest rywalizacja , adrenalina i.t.d. Ale tak szczerze jakbym miał do tego podchodzić zupełnie serio to nie startowałbym w żadnym konkursie. No bo sylwetkowo zero szans, siłowo zero szans, wydolnościowo, mobilnie i.t.p. tez do bani. Zauważ że w każdym konkursie zajmuję ostatnie miejsce, a jak kogoś mi się uda wyprzedzić, szczególnie młodszego to już dla mnie jest sukces .


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-03-03 23:08:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale się kokietka z Ciebie zrobiła albo nie siedzisz we wszystkich dziennikach.

A co do wygrywania/przegrywania, większość pewnie ma takie same podejście(chyba tylko drazekm nie startuje jak nie czuje wygranej). Ja nie o tym. Dobrze jednak jak gra ma jasne zasady zarówno dla sędziego jak i uczestnika. W przypadku kiedy uczestnik i sędzia nie ma pojęcia kto wygrał, to jest farsa a nie gra.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Tak jak pisałem wczoraj część planowanego treningu, dzisiaj druga część w asyście najmłodszego 5 letniego wnuka . Troche sie to dzisiaj z tego powodu przeciągneło . Wczorajszy trening bez przedtreningówki, dzisiaj już sobie zapodałem HK, od razu było to można odczuć. Ale tak po prawdzie najlepiej na mnie działa 1,5 porcji HK, albo połączenie ST+HK, to jest dopiero trening na wysokich obrotach .

Trening SOBOTA
Dwunasty trening 6 tygodniowego cyklu cz. 1
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 12 min


Ćwiczenia rozruchowe
Kubany" hantlami
- 3s x 10p x 5kg,
Pompki szeroko na uchwytach
- 2s x 20p
- 2s x 15p

Ćwiczenia 5-3-1
Wyciskanie sztangi leżąc
- 30 kg, x 5p
- 40 kg, x 5p
- 50 kg, x 5p
- 60 kg, x 5p
- 75 kg, x 5p - 75% T. Max
- 85 kg, x 3p - 85% T. Max
- 95 kg x 1p - 95% T. Max


Ćwiczenia na brzuch
Kółko z kolan
- 1s x 15p
Kółko ze stania
-5s x 5p
Kółko z kolan
- 1s x 15p
Rozciaganie

NIEDZIELA
Dwunasty trening 6 tygodniowego cyklu cz. 2
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 12 min

Ćwiczenia rozruchowe
Kubany" hantlami
- 3s x 10p x 5kg,
Pompki szeroko na uchwytach
- 5s x 10p
Ćwiczenia na nogi
Przysiady ze sztangą na barkach
- 50kg x 10p x 1s
- 75kg x 5p x 1s
- 80kg x 12p x 3s

2 seria z 75 kg to błąd w założeniu obciążenie. Nie założyłem 5 kg z prawej strony co prawda poczułem ze coś jest nie tak ale pomyślałem że mam źle ułożona sztangę na barkach. Dopiero przy piątym powtórzeniu dotarło do mnie że nie założyłem równomiernie obciążenia

Przysiady Bułgarskie z hantlami
- 2 x 5kg x 10p x 4s
Wspięcia na palce ze sztangą na barkach
- 50kg x 20p x 4s
Ćwiczenie na plecy
Podciąganie na drążku - przerwy 30s, miedzy seriami 60s
2-3-4-4
2-3-4-4
2-3-4-4
2-3-4-4


Bear Complex
- 28kg x 5s x 7p

Rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
fanslaska
Ale się kokietka z Ciebie zrobiła albo nie siedzisz we wszystkich dziennikach.




Nie do końca łapię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem kto dźwiga mniej od Ciebie, Ty chyba musisz dopiero poszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
fanslaska
Ja wiem kto dźwiga mniej od Ciebie, Ty chyba musisz dopiero poszukać


Ja wiem kto dźwiga więcej i w tym kierunku patrzę , bo Ci co dźwigać mniej mogą lada chwila dźwigać więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
jsdolan5
fanslaska
Ja wiem kto dźwiga mniej od Ciebie, Ty chyba musisz dopiero poszukać


Ja wiem kto dźwiga więcej i w tym kierunku patrzę , bo Ci co dźwigać mniej mogą lada chwila dźwigać więcej


Nie znasz dnia, ani godziny, kiedy 100kg będziesz robił w serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
LiptonS
jsdolan5
fanslaska
Ja wiem kto dźwiga mniej od Ciebie, Ty chyba musisz dopiero poszukać


Ja wiem kto dźwiga więcej i w tym kierunku patrzę , bo Ci co dźwigać mniej mogą lada chwila dźwigać więcej


Nie znasz dnia, ani godziny, kiedy 100kg będziesz robił w serii.


Na razie dążę do tego by 100 kg zrobić w WL choć raz, bo w siadach i MC to luzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
jezoo
Dolan, poczekaj z zakupem bo może w konkursie uda Ci się zgarnąć nagrodę


Chyba się nie doczekam . Muszę wziąć kredyt i zakupić HK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg Nadine

Następny temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg all4body

WHEY premium