SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2937
Czołem.
Mam kilka szybkich nurtujących mnie pytań. Przeszedłem na IF kilka dni temu i nie jestem pewny paru rzeczy.
1. Kawa nie przerywa postu, prawda?
2. Czy jak biorę omega 3 w tabletkach to dostarcza to jakieś kalorie i przerywa post?
3. Jeśli odpowiada mi trening na czczo to jest to okej? Bo jeśli trenuje wieczorem to zazwyczaj jestem jeszcze w oknie, ale rano już niekoniecznie.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Są ważniejsze czynniki, tego nie neguję, ale ja akurat jestem zwolennikiem nie spożywania żadnych kalorii w czasie postu. No chyba, że jest to czas po oknie żywieniowym jak jeszcze mamy pełny żołądek, wtedy spożycie nie dużej ilości kalorii nie zrobi żadnej różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
1. Kawa nie zawiera kalorii.
2. Nie ma to znaczenia. Omega 3 stosuje się z posiłkiem.
3. IF zakłada trening na czczo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21435
o ile kawa jest bez cukru i mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Kawa sama w sobie. Cukier i mleko już tak

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
W razie jakbyś wpadł na pomysł zastosowania omega 3 na pusty żołądek to przerwie to post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2937
Właśnie o branie na czczo mi chodziło. A jak wygląda sprawa z kreatyna? Czy branie na czczo przerywa post?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Post przerywa tylko to co zawiera kalorie, jeśli kreatyna jest smakowa to przerwie a jeśli naturalna to nie. Omega 3 z reguły stosuje się do posiłku tak jak wyżej Ci napisano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bo ja wiem czy 1-2 g omega 3 przerwia post, to nie są jakieś wielkie ilości.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Wszystko to o co pytasz jest tak istotne lękał to czy wchodząc do domu pokonasz 10 lub 20 schodków. Polecam skupić się na podstawach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Ja myślę, że 2 g tłuszczu już przerwie post bo to wystarczy żeby zaczął się proces trawienia, ale spierać się nie będę. Tak czy siak po takiej ilości organizm pewnie szybko by wrócił do poprzedniego stanu, ale żeby z IF u wycisnąć jak najwięcej to lepiej sobie odpuszczać nawet i takie ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Ja uważam, że jest wiele ważniejszych czynników decydujących o uzyskanych efektach, niż wymienione powyżej. Nie ma sensu aż tak szczegółowo do tego podchodzić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta IIFYM kilka pytan

Następny temat

Dieta na masę-czy prawdiłowa

WHEY premium