SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta IIFYM kilka pytan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

M

Cel

Waga

60

Wzrost

179

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok. 13 %

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Elegancja francja

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3903
Zawsze stosowalem diete w 100 % ale ostatnio zainteresowala mnie dieta iifym, czyli byle kcal/makro sie zgadzalo to bedzie cacy.

Dokladnie mam 4 pytania na ten temat

1.Co do diety, jest to dieta ktora jest stosowana doslownie na co dzien/co pare dni czy jak to dokladnie wyglada ?

2. Podobno w diecie iifym powinno sie znajdywac 80 % "zdrowego" zaracia, czyli jesli osoba je np. 5 posilkow to czy (20 % jeden z posilkow) moze byc calkowicie zrobiony ze "smieciowych" skladnikow czy jak dokladnie rozumiec te ostatnie 20 %?

3.Kiedy tak naprawde mozemy nazwac cos "smieciowym" zarciem ktore wliczamy w swoje makro, chodzi o to ze w moim przypadku nie mam zamiaru dodawac czekolady, chipsow, fast foodow, do swojej diety, tylko bardziej jak juz np. zastapic 2 posilki typu : (kuraka z ryzem, warzywami i oliwa I ciecierzyca, szpinak, orzechy) ZASTĄPIĆ pizza domowej roboty zrobionej z pszennej maki, serem, warzywkami/zielenina, i kurakiem gdzie wyjdzie nam mniej wiecej te same makro i zastapi nam to wyzej opisane 2 posilki. Czy takie zmiany w diecie mozna wgl nazwac dieta "iifym" bo jednak daleko od dwoch poprzednich dań taka pizza nie odstaje.

4. Co z cukrem w diecie iifym, jak to dziala. Jesli mam np. w sniadaniu jablko i banana a zastapie to np. batonikiem o podobnej gramaturze cukru to wyjdzie na to samo czy jak patrzec na cukier stosujac taka diete. Bo patrzac na terazniajsza diete jedyny cukier jaki dostarczam to wlasnie z owockow/suszonych owocow.

Chyba ze calkiem zle zrozumialem o co chodzi w tej diecie, i nadal trzeba uwazaj na to co sie je a jedyna roznica to ze np. zamiast czarnego chleba zjemy mniej "zdrowszy" czyli np. bialy chleb, a o chipsach, cukierkach itd mozemy zapomniec

Na koniec chetnie chcialbym poczytac opinie ludzi, co stosuja lub stosowali taka diete i co widza poprzez slowo IIFYM






Zmieniony przez - kuba3118 w dniu 2018-12-31 01:54:17

Zmieniony przez - kuba3118 w dniu 2018-12-31 01:56:30

Zmieniony przez - kuba3118 w dniu 2018-12-31 01:58:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94438 Napisanych postów 364368 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668931
https://www.sfd.pl/t1006473.html

I zapraszam ogólnie do nas do działu ,tam masa osób leci na iffym
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć 14 lat

Następny temat

IF kilka pytań

WHEY premium