SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

H-Drol - relacja :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
moze foty jak relacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Cały ciężar w trzeciej serii to było 30kg ciężaru, nie licząc gryfu (6kg)


Gratuluje, to już solidny ciezarjeszcze 5 i bedziesz mistrzem swiata. Swego czasu Mariusz Pudzianowski podnosil 27kg, nie liczać kija od miotły(2kg)

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
PrzeGibon sog

Zmieniony przez - koksik1515 w dniu 2010-10-03 20:26:44

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
Powodzenia w relacji - nie robcie mu tu syfu niech prowadzi ladnie bo ciekawi nie jednego ten srodek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
ale co to za relacja?
nie ma nawet ankiety
zaczyna relacjonować po tygodniu stosowania
żadnych zdjęć przed cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Trening masz rewelacyjny a jak dieta? Równie profesjonalna? Potem będzie że ph nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Hubert ma racje , i nie pajacuj gosciu co to za relacja jak nie ma ankiety i zdjec ? rozpisek zarcia,treningow,relacji wideo/fotosów ?

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
baletnicy przeszkodzi..Nie kazdego stac na jakakolwiek relacje wiec dajcie mu spokoj.Mielismy relacje z boldenonu,pisana wierszem ze zdjeciami i co?gosc sie zerwal na poczatku jak kon a potem cisza.Do autora relacjonuj,niejeden przeczyta,pozdro
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Ja się tym za bardzo nie pzejmuję, co tutaj piszą niektórzy. Spływa to po mnie i olewam to ciepłym falistym. Ale brawo, rozwaliliście temat, bo chyba na tym wam zależało. "Eksperci" za dyszkę. Hutnik, wiesz co Ci odpowiem?

"PO kucharzach z Nowej Huty, Pozostaną tylko buty" - Ty i tak pewnie nie wiesz o co chodzi...

A co do fotek, to niestety nie wrzucę ich bo kabel od telefonu mam zepsuty. Nie ma dobrej diety, bo jej dobrze aż tak się nie moge trzymać. Niestety praca 4 brygadowa, takie uroki. Nie jeden jest ciekawy działania tego środka, dlatego postanowiłem coś skrobać po treningach i nie tylko. Co do efektów to na słowo możecie mi wierzyć, bo moim celem nie jest reklana tego środka lub szerzenie propagandy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Piknik 1938 Po tym h drolu ile Ci przybyło na masie? i jakie odczuwasz skutki uboczne?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca, mix, meta, prop, wino, tren - dluzszy cykl do oceny

Następny temat

SAA z apteki czyli "rośnij zdrów"

WHEY premium