SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- plan Kogaion'a do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Objętość czyli obciążenie? I jeśli piszesz, że " jedno ćwiczenie, od połowy 10-tek " to znaczy, że w połowie 10-tek dodaje jedno wyciskanie czy do połowy jego wogóle nie robię?

p.s. dałbym soga ale nie mam abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Objętość czyli obciążenie?

Serie, powtórzenia. Tyle serii ile robiłeś/miałeś robić pompek, dodaj do wyciskania.

I jeśli piszesz, że " jedno ćwiczenie, od połowy 10-tek " to znaczy, że w połowie 10-tek dodaje jedno wyciskanie czy do połowy jego wogóle nie robię?

Robisz jedno od połowy.

p.s. dałbym soga ale nie mam abona

THX

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Mam abona - SOG poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
THX

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
3.Jeśli mam skolioze to mogę robić martwy ciąg itp.?

-- zaleznie od tego jak duza jest wada, mialem keidys skrzywienie nie wime jakie, robilem cwiczenia tlyko na lezaco i malo na siedzaco, nic stojac, po 2 latach sie wyprostowalo. Powinienes zapytac lekarza, ale jezeli skrzywieni nei jest duze to spokojnie tylko zaloz nizsze maxy w HST, nie powinienes w takich rzeczach jak MC i Przysiady przesadzac wtedy z obciazeniem. Zadnego wcyiskania stojac, francuskiego stojac itp. lepiej nie rob.

Jezeli priorytetem ma byc silka to musisz naprawde ostro zluzowac z SW jak chesz robic HST. Jak na obu zalezy ci porowni postaw na 5x5 albo odpowiednio dobrany HIT.

1. Ponawiam pytanie o moje odstające łopatki ;) Mam lekkie kompleksy przez nie ( inaczej mówiąc wstydze się ich )

-- powinny sie same skorygowac, jak bedziesz chodzic na silke + karate + duzo rozicaganie po kazdym treningu. Gdzie byl post dokladnie a jakie cwiczenia polozyc tu nacisk, byl gdzies nawet podwieszony, poszukaj.

2. Czy jeśli dodałbym 1 trening HIIT do tego treningu ( HST - wtorek, czwartek, sobota // SW - poniedziałek, środa, piątek ) to bym "umarł z wykończenia i popalił wszytkie mięśnie" czy mogę spróbować?

-- mzoesz , nikt ci tego nie powie jak jest faktycnzie, ale jak poczujesz ze nie chce ci sie jesc, chodzic na treningi i golne zniechecenie zrob 2 tyg przerwy i zmien plany. Moim zdaniem to mzoe byc za duzo.

3. Jak można sprawić żeby CUN szybko odpoczywał i jakoś przyśpieszyć regenerację? Czy basen pomoże?

spij wiecej :D dobierz dobrze trening, i aktywnosc poza silownia. Chcesz miec pewnosc ze bedzie ok? Wrzuc silke HIT 1 x tyg, HIIT 1 x tyg, basen 1 x tyg i reszte normalnie, jak po 2-3 tyg bedzie ok, dodaj jeden trening wiecej na silce, jak nastepne 2-3 tyg ok to znowu. Przy tak duzej aktywnosic musisz miec mocna diete, ja przy podobnej (HIT 2-3 x tyg, judo 2 x tyg, codziennie 200 pompek, czasem troszke truchtu) jadlem jakies 4000 kcal, ale po 3 tmiesiacach i tak musialem troche zluzowac. Wiec co 2-3 miechy rob SD, jak zrezygnujesz z HST a ja bym zrezygnowal bo rpzy nim trzeba ostro ograniczac inne aktywnosci a jak sie to lubi to jest ne mala strata.

zym można zastąpić mc? Mam lekką skoliozę więc boję się przeciążać kręgosłup?

-- wznosy tlowia z opadu powinny byc ok, lub jak niemasz takiego sprzetu to odwrotne brzuszki, wiadomo to nei to co MC ale bezpieczne i zdrowe dla kregoslupa

I co przyniesie lepsze efekty w trenowaniu mięśni równoległobocznych?

-- a ktore to miesnie ?

W zakresie reszty pytan sluchaj Ark madrze gada :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
dzięki za odpowiedź SOG się nalezy

p.s. https://www.sfd.pl/temat255780/  Jak jeszcze mozesz - bo ten to plan z przed dwuch miesiecy przepraszam za kłopot
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST- pytania o minicykl neg/5max

Następny temat

oceńcie plan

WHEY premium