SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST do sprawdzenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Krotko i zwiezle... ;)
Wiek: 16 lat, staz: 8-9 miesiecy, wzrost: 184cm, waga: 70kg, suplementacja: Kreatyna monowodzian + dieta.
Jest to pierwszy cykl HST, ktory zaczynam 9 kwietnia.
PRIORYTET: RECE :)



Mikro 15:

PRZYSIADY 1s
LYDKI 1s
WYCISKANIE NA PROSTEJ 1s
[ROZPIETKI 1s]?
PODCIAGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE (WIOSLOWANIE) 1s
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA PROSTA NA BICEPS 1s
WYCISKANIE "FRANCUSKIE" W LEZENIU 1s
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJAC UCHWYT MLOTKOWY 1s
WYCISKANIE ZOLNIERSKIE 1s

Z gory dzieki za opinie, pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
zla kolejnosc ramiona rob na koncu.(wiem wiem ze to priorytet, no ale trening typu FB ma swoje prawa)

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
ja bym zamienil sztangielki na sztange przy wiosłowaniu

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
tylko 9 serii???

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
hantle na sztange i zadnych rozpietek

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
sztangielki moga zostac tylko nakladaj na nie solidny ciezar, naprawde solidny i nie izoluj tylko pracuj calym cialem.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
No jak na moje plecki to wydaje mi sie, ze przy wioslowaniu zakladam naprawde duzy ciezar -15 ruchow 38kg to jak na mnie chyba duzo ;p
A co do tych rozpietek... Sama jedna seria na klate to chyba jednak za malo? A na bicepsy te dwie serie to nie za duzo/ za malo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
wywal jedno cwiczenie na bica. na klate ewentualnie daj pzrenoszenie, a najlepiej pompki na poreczach.

edit, a no i zapomnialem ze brakuje mi MC.

Zmieniony przez - trzy kawki w dniu 2007-03-27 22:57:40

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Wlasnie! Zapomnialem o MC :P Juz dodaje...
A co do tego bicka... NAJBARDZIEJ wlasnie na nim mi zalezy... Co prawda mocniej nie znaczy lepiej ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
to dodaj podciaganie podchwytem

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
O wlasnie, na plecy mam bardzo malo, wiec moze dodam podciaganie podchwytem i bedzie na biceps i na plecki :)
Ale ile razy sie podciagac w Mikro 10 albo 5? Bo 10 lub 5 podciagniec to raczej za malo, dodam, ze jestem w stanie podciagnac sie okolo 30 razy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
nie widze problemu, przypinasz ciezarki do pasa, mierzysz maxy ustalasz progresje i po robocie

doradca w AD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do poprawki

Następny temat

miesnie

WHEY premium