SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST + CKD ,pytanka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3687
Jezeli chodzi o diete, to moze sie nie znam ale z tego co wyczytalem to dobrym wstepem do TKD i SKD sa dwa tygodnie CKD. Wiec nie bede skakal po dietach, a sie... 'wprowadzal' ;)

A jezeli chodzi o trening, to chodzilo mi o to, ze jestem w srodku HST, a po przejsciu na diete ketogeniczna sila mi spadnie, wiec nie bede w stanie wykonywac maksow dla wszystkich mikrocykli, nie tylko dla 5 (a moze nawet nie bede w stanie wykonac przedostatniego treningu dla danego mikrocyklu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
nie jesteś w stanie przewidzieć jak spadnie ci siła, ani ja też ci tego nie powiem

może też spróbować przejść na zwykłą diete redukcyjną, po skończeniu cyklu zaczniesz nowy już na niskoww
Przy pewnym wysiłku organizm potrzebuje ww, a przy niskoww takowych nie posiada i tu jest problem, dlatego wydaje mi się że do takiej tradycyjnej formy lepsze będzie TKD
jezeli masz dużo czasu to może cie zainteresuje 912 HST?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
ja juz sie pogubilem i sam nie wiem jaka diete wybrac ,jaka dieta jest najlepsza na redukcje a jaka na mase ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
na mase, masowa
na redukcje, redukcyjna
głupia odpowiedź, ale cięzko jest dać mądrą
tak czy siak podstawą jest ujemny bilans kaloryczny, z tego co czytam dużo ludzi sobie chwali CKD jeśli chodzi o redukcje, ale i na zwykłej diecie redukcyjnej schudzniesz.
Wiec najlepiej samemu sprawdzić, możesz spróbować zacząć od zwykłej redukcyjnej, wydaje mi się łatwiejsza do przestrzegania niż CKD

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3687
Dzieki kermit za odpowiedz. Ja sam bym wolal przejsc na zwykla diete redukcyjna (bo naprawde lubie robic aeroby: rower, bieganie, plywanie, sw itd.) ale podobno na CKD (i innych ketogenicznych) masa miesniowa prawie nie spada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
spadki masy mięśniowej to imo bardziej kwestia suplementacji około treningowej,

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-04-10 18:23:41

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
czyli z tego co piszesz przu odpowiedniej suplementacji okolotreningowej spadki masy mięsniowej moga byc podobne i na zwyklej diecie i na CKD ? ,bo ja szykuje sie do redukcji ale boje sie ze nic ze mnie nie zostanie :P po niej, a wszedzie piszą ze na CKD najmniej mięsa spada
i jedno mnie zastanawia ile calorii wiecej moge jeśc w dniu treningowym /HST/ w czasie redukcji ,zalezy mi na jak najmniejszych spadkach siły i masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1556
Na zwyklej diecie redukcyjnej (plus aeroby) stracisz najwiecej masy miesniowej. Taka dieta nie nadaje sie dla kulturystow, lecz dla "normalnych" smiertelnikow. Tak jak ci juz proponowal kermit, TKD (z uzupelnianiem ww okolo treningu) plus trening HST spowoduje najwieksze zachowanie posiadanej masy miesniowej. Trening HST powinien obejmowac wszystkie miesnie. Frekwencja: trening co drigi dzien to jest absolutne minimum. Idealnie byloby co drugi dzien dwa treningi (jeden rano i jeden wieczorem), ewentualnie trening codzienny.

HST is not about sets and reps, it is about getting people to change the way they think about training for size - Bryan Haycock

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
a jaki trening proponujesz ??? ,ja myslalem o 912HST ale kurde raczej odpada ,moją silownie otwieraja o 12 a zamykają o 21 ,i chyba bym nie dał rady tym treningiem jechac ,jak myslisz ile potrzeba przerwy miedzy treningami w 912HST ?? 5 godzin wystarczy ? weglug mnie to troche mało i sie wykoncze ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening HST + pytania

Następny temat

HIT + bjj

WHEY premium