SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT na rowerku - kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja o treningu a ci juz do dopingu przerzucili

czy ja wygladam na koksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a widziałeś jak te dzieci uciekały ?


a co więcej o treningu można napsiac ?

próbuj i obserwuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Gregor pytanie dotyczy innego treningu , ale ja na wycinke na twoim miejscu skupilbym sie na metodach z rownym tetnem , nie za wysokim, np 110-115. Tak zebys np,mogl rozmawiac bez zadyszki podczas cwiczenia - spalajacym tluszcz a oszczedzajacym miesnie. Dajesz w P.. mocniej - wieksza szansa utraty masy. A ma sie fat palic , nie miesien. Ponad to, zaden w miare obeznany biegacz nie poleci ci biegania, przy twojej wadze.. pow 80 paru kilo to zaczyna sie konkretna jazda dla stawow i sciegien, oczywiscie wszystko tez zalezy od dlugosci biegu etc. Heavy runner to odpowiednie butki i raczej lasy i miekkie nawierzchnie. Basen, rower nie sluza specjalnie dynamice z tego co wiem, tu faktycznie np szybkie 200m sprintem pare razy przerwane pauza 2.5mins itp, moga dac ci dynamit w girkach, ogolmnie metody lekkoatletyczne jesli cwiczysz jakis sport uderzany i chcesz z nogi karac. Polaczyc z celem wycinki sobie, jesli na bieg sie uprzesz.

Kazdy ma inne metody i inne rady, ale naprawde czasem wystarczy dieta i proste cardio. Do tego z ta masa dopalaczy to nie wiem jak mozna sie nie wyciac znajac sie na rzeczy. Na pocieszenie powiem ci ze jeden z czolowych PL kulturystow tnie sie wchodzac na wielki kociol i schodzi tak sobie kilkadziesiat minut w domu inni maszeruja sobie po 40mins x4 per week i tez sie tna, a mowie o kolesiach ktorych zobaczysz na pucharze PL wycietych do bolu.

Wiec ja bym nie kombinowal z HIITami itp, jesli nie trzeba, bo z masy pojdziesz radzej i stawy obciazysz. Kontuzja tez moze sie zdarzyc przy twojej masie.

Na koniec powiem ze nie jestem expertem od spalania fatu bo z natury nie mam tego problemu, ale obserwuje innych i duzo slysze co mowia o swoich doswiadczeniach. Tak wiec po prostu dorzucam swoje 3gr. nie ujmujac innym maniakom i speca ich wiedzy ;)

HF

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
DarkX ale tu nie ma mowy o jakimś wielkim czasie biegania ,na HIIT to trzeba około 10-12 min ,więc stawów nie zryje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
bieganie na bieżni jest lepsze od np. rowera stacjonarnego??

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu moze wchodzic w gre szybkie zrywanie czyli naciagnac sciegna i stawy z moja waga sie da. zreszta dzis w leklerku u***alem lowkicka jednemu nalesnikowi bo sie patrzyl na moja zone i ****a kolano cos czuje w nodze na ktorej oparlem ciezar przy kopaniu. ale hama mysle ze bardziej boli i pozaluje swego gburowatego i beszczelnego patrzenia.

hyba jednak odpuszcze ten hiit dodam cardio po 20min po treningu silowym bo bede mial trening boksu jeszcze wiec za duzo bedzie tego typu wysilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Gregor respect
Trzeba takie coś tępić

Mam pytanie, czy po takim 1,5 h treningu siłowym w organizmie nie ma już glikogenu?

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2006-07-30 22:51:24

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak a rada jest na to taka ze pijesz po takim treningu silowym od razu carbo lub gainera i pozniej na rower
po rowerze bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
gregor wegle po siłowym? ,przeciez to odbudowuje glikogen ,chyba lepiej byłoby jakis izolat lub sporo aminów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wegle po silowym treningu przed 30-40cardio inaczej jest ciezko i po rowerze bialko/amino
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AROMASIN,FEMARA ,ARIMIDEX vs..NOLWADEX,tamoksifen

Następny temat

Koniec

WHEY premium