SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH Genotropin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 574
Biore hormon juz od roku...lecz ze zwględów zdrowotnych a nie w celu dopingowym...i moje pytanie brzmi z jakimi odzywkami warto jest łaczyc HGH ?
chce teraz kupić 100 % whey proteine i do tego l-glutamine albo HMB...czy waszym zdaniem warto ? i czy to nie będzie kolidowac w żaden sposób z hormonem...bo jestem jeszcze w fazie rosniecia i mam 160 a musze osiągnąć ponad 170 wzrostu...czy branie takich odżywek mi nie przeszkodzi..aaa no i oczywiście nie ćwicze jeszcze na klatke jedynie moge na bica tak powiedziała lekarka...ćwiczenia ogólnorozwojowe z hantelkami drążek pompki czyli same domatorstwo...ale lepszt rydz niż nic :P....jeżeli znacie sie na tym bardzo prosze pomózcie...powiedzcie co warto brać..dawajcie też swoje propozycje...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
nic nie bierz i wydaje mi sie ze kazdy poleci Ci bracie dobra diete dobre minerały i witaminy i bardzo duzo snu snu i snu to według mnie a poki nie osiagniesz swojch 170 cm chodz 3 razy w tyg na basen i nie tykaj ciezarów staraj sie byc aktywnym ale nie obciazac pozdr skoro tyle juz czekasz nie zbawi Cie jeszce troche

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7170
Jeśli zalezy Ci na wzroscie,nie powinienes wykonywać typowo siłowych ćwiczeń typu(wyciskanie,przysiady,podciaganie sztangi wzdłuz tułowia itp.)
Ja na twoim miejscu wzioł bym sie za taki trening http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 
Na pewno nie wpłynie on źle na rozwuj twojego wzrostu,a można na nim zbudować naprawde dobre podstawy do treningu masowego.
Co do odrzywek białko na pewno nie przeszkodzi Ci w niczym,L-glutamine i HMB bym sobie darował.Kupił bym białko mXpro,ma w składzie juz aminokwasy a pieniadze przeznaczył bym na jakis stec kreatynowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, do jakiego lekarza musiałbym iśc żeby przepisał mi hormon wzrostu? Do jakiego Ty chodzisz?
bo kase mam ale za holere nie moge tego nigdzie dostać, macie jakieś pewne źródło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
a ja z kolei mam pewne zrodlo ale nie wiem jak sie z tym obchodz... jakie dawki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz tylko pod kontrola lekarza, ktory powie ci co i jak... tylko wlasnie jaki to jest lekarz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
lekarz to endokrynolog
dawki masz napisane na ulotce dostarczonej z lekiem ;)

Szewcu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 574
Ja jestem pod opieką endokrynologa z przychodni dziecięcej w wawie...dawki to dokładnie nie wiem jak sie oblicza wiem że jakaś dawka na kilogram wagi ja mam dawki 1,4 - 1,4 - 1,2 i tak na okrągło.Badania miałem robione 3 lata wiec troche sie zeszło.Nie wiem do jakich celów chcesz używać HGH jeżeli do celów kulturystycznych to proponuje zacząć od dawki najmniejszej i stopniowo jechać z dawkami w góre czytał ze to daje najlepszy efekt , a jeżeli chcesz podrosnąć to proponuje zagraniczny lek podobny działaniem do hormonu nazywa sie prolex...pewna dziewczyna napisała do mnie ostatnio i powiedziała że podrosła po nim w 1 miesiąc 3 cm a to bardzo dużo...ja sie w to nie wczulam bo mam hormon...ale chciałbym teraz kupić jakąś odżywke bo coś cienko teraz rosne...nie dbam o siebie...dużo czasu zabiera mi komputer i dziewczyna :/ ale chce sie wziąść teraz za siebie...chciałbym kupić 100 % whey proteine, witaminy multipack i do tego l-glutamine...ale nie wiem czy to do siebie "pasuje" i czy nic mi po tym nie będzie...myślałem że mi troche podpowiecie bo znacie sie na koksach i wiecie jakie mają własciwości..bo ja jeszcze nie zetknąłem sie z nikim kto brałby hormon a do tego jakąś odzywke...pomóżcie mi coś wybrać...ogólnie to moim celem jest podskoczyć w góre i myśle że te odżywki mogłby mnie troche wyciągnąć do góre..ale pewnie sie myle :/ ale jezeli znacie sie na temacie to myśle ze mi pomożecie...licze na was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1817
Koniecznie dobra dieta:
https://www.sfd.pl/temat173140/

Witaminki i minerały:
https://www.sfd.pl/temat235026/

Wysiłek fizyczny:
https://www.sfd.pl/temat191184/

Unikaj siłki ale pompki i drążek napewno Ci w niczym nie przeszkodzą.....

Dużo snu i rośniesz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 574
Ja jestem pod opieką endokrynologa z przychodni dziecięcej w wawie...dawki to dokładnie nie wiem jak sie oblicza wiem że jakaś dawka na kilogram wagi ja mam dawki 1,4 - 1,4 - 1,2 i tak na okrągło.Badania miałem robione 3 lata wiec troche sie zeszło.Nie wiem do jakich celów chcesz używać HGH jeżeli do celów kulturystycznych to proponuje zacząć od dawki najmniejszej i stopniowo jechać z dawkami w góre czytał ze to daje najlepszy efekt , a jeżeli chcesz podrosnąć to proponuje zagraniczny lek podobny działaniem do hormonu nazywa sie prolex...pewna dziewczyna napisała do mnie ostatnio i powiedziała że podrosła po nim w 1 miesiąc 3 cm a to bardzo dużo...ja sie w to nie wczulam bo mam hormon...ale chciałbym teraz kupić jakąś odżywke bo coś cienko teraz rosne...nie dbam o siebie...dużo czasu zabiera mi komputer i dziewczyna :/ ale chce sie wziąść teraz za siebie...chciałbym kupić 100 % whey proteine, witaminy multipack i do tego l-glutamine...ale nie wiem czy to do siebie "pasuje" i czy nic mi po tym nie będzie...myślałem że mi troche podpowiecie bo znacie sie na koksach i wiecie jakie mają własciwości..bo ja jeszcze nie zetknąłem sie z nikim kto brałby hormon a do tego jakąś odzywke...pomóżcie mi coś wybrać...ogólnie to moim celem jest podskoczyć w góre i myśle że te odżywki mogłby mnie troche wyciągnąć do góre..ale pewnie sie myle :/ ale jezeli znacie sie na temacie to myśle ze mi pomożecie...licze na was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1817
Żadne odżywki Ci nie potrzebne....Jak chcesz urosnąć to musisz dużo jeść!Nie masz innego wyjścia......
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop

Następny temat

ruszy czy nie ruszy?

WHEY premium