SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GuitarLover/Dziennik - Nie ma opierd* :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 408
Wiek : 26
Waga : 53
(moja waga dziennie może się wahać od 52 do 54kg)
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 86
Obwód pod biustem : 68
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 65
Obwód na wysokości pępka : 82
Obwód bioder (3): 85
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53L/54P
Obwód łydki : 37
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz :biust, żebra
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: losowe ćwiczenia, raz na 2-3dni
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznicę ze szczypiorkiem
Co lubisz jeść na obiad :pieczoną pierś z indyka z kalafiorem
Co jako przekąskę : orzechy arachidowe, jabłka
Co jako deser : kawa inka z mlekiem migdałowym
Ograniczenia żywieniowe : nie toleruję mleka
Stan zdrowia: słabe płuca i kiepskie krążenie krwi
czy regularnie miesiączkujesz: (do weryfikacji)
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: coś w domu bez sprzętu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :wit C 1000mg/dziennie, tran 1500mg/dzienie
Stosowane wcześniej diety : dieta do treningów Insanity

Moje wczorajsze jedzonko


Sorry, że foty takie pomazane, ale jedyna wolna ściana w mieszkaniu ma nawalone różnych wzorków co by (jak jest w regulaminie) odwracały uwagę.
















Zmieniony przez - GuitarLover w dniu 2013-05-21 10:40:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 408
OK, dzięki Martucca. Nie miałam kontaktu z niczym z tego pokroju więc czuję, że będzie ciekawie - dziś wypada dzień treningu więc coś znajdę i do roboty! :) A galaretka, którą zrobiłam sama z żelatyny i herbaty wyszła totalnie bez smaku, ale za to stężała skubana bardziej niż ta sklepowa, czuję że moje stawy będą po niej bezpieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Co to znaczy słabe płuca i kiepskie krążenie? Jak się to objawia?
Masz wadę postawy, możesz spytać w egabinecie co z tym fantem zrobić
Warzyw nie wliczamy, galaretka pomaranczowoa out.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 408
No właśnie z tą wadą to też chciałam spytać więc dzięki za namiary :) Słabe krążenie w moim wypadku to zawsze zimne dłonie i stopy w czym mam odmrożone ręce (na stałe). Na ogół ciśnienie książkowe mam, ale tętno nie spada poniżej 80 a na ogół jest pomiędzy 80-90 w spoczynku. A co do płuc to wystarczy kilometr - dwa na rowerze i czuję kłucie w klacie i gardle, napisałam, że to płuca ale możliwe że to właśnie to krążenie. Dodatkowo zawsze mam 36,7^C - 36,8^C ale to pewno przez wysokie tętno.

Warzyw tu nie wypisywać czy nie liczyć do kcal?
ps. ta galareta sprawia, że nie strzykają mi kolana, czy jest coś poza glukozaminą (która na mnie nie działa) co sprawi, że ten problem minie?

Zmieniony przez - GuitarLover w dniu 2013-05-21 10:48:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Wywary gotowane na kościach pij, jedz galarety ale np. wieprzowe czy choćby zwykłą galaretkę zrobioną z owoców i żelatyny. Warzyw nie liczysz a te które liczysz znajdziesz w artykułach w regulaminie.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Napisz jeszcze co z okresem.
Czesto jestes zmeczona, masz problemy ze snem, jest Ci zimno, gdy innym jest cieplo?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 408
Póki co owocowe galaretki po kiju mi wychodziły ale OK, kupne idą w kąt i coś zdrowego wymyślę :)

Jest mi zimno praktycznie bardziej niż innym ludziom, ale to może przez to, że oprócz jakiegoś kawałka cycka to moja klatka to prawie sama skór i kości. Jest mi też czasem cieplej niż innym, ale to na ogół w miejscach jak kościół, gdzie czasem jest zaduch po prostu więc to nieistotne raczej.

Co do miesiączki to dziś jest ostatni dzień jak biorę tabletkę anty i to rzucam w kąt, więc jeszcze nie wiem jak z miesiączką będzie a już nie mam co pisać, że biorę antyki. Przed antykami wszystko było cacy, ale co będzie teraz - nie mam pewności.

ps. do eGabinetu napisałam i czekam

Poniżej przedstawiam wczorajszy mój trening (rozgrzewki nie liczę)
Tam gdzie jest /o oznacza to obciążniki po pół kilo na nadgarstki bądź nogi przy kostce.
4 min ) 60 wykopów nóg na stojąco (po 10 na nogę i zmiana)
Powyżej pasa do wyprostowanej nogi (rys)

4 min) naprzemienny cios podbródkowy /o - ręce
3 min) bellydance (na rozluźnienie :P)
4 min) ja to nazywam ręce na X ale kij wie jak się zwie wygląda tak:

Czerwona strzałka pokazuje ruch zgięcia tułowia przy stabilnych nogach. /o - ręce
2 min) oi-zuki (taki cios w karate na YT /watch?v=WcsqA4ncnzY jakby ktoś chciał)
15 min) intensywny taniec z elem. walki /o- nogi
5 min) intensywny taniec z elem. walki /o- ręce
1,5 min) martwy ciąg ??/o -ręce nie wiem czy dobrze nazywam, chodzi o trzymanie rąk z obciążeniem prosto na boki.


Martwy ciąg to dla mnie wyzwanie i nawet z obciążkiem pół kilo trudno mi jest długo wytrzymać więc tu pewno brakuje mi jakiejś siły mięśniowej.

Ogólnie lubuję się w ciosach z boksu oraz w sztukach walki choć nigdy nie brałam udziału w niczym. Miałam 2 razy złamany prawy nadgarstek i to hamowało moich rodziców przed wysłaniem mnie gdziekolwiek a teraz jestem (wg mnie) za stara aby gdziekolwiek chodzić, jakkolwiek nadgarstek już nie nie dokucza.

Co do treningu czuję dziś całe ciało w lekkim zakwasie, ale bez urazów.



Zmieniony przez - GuitarLover w dniu 2013-05-21 11:15:41

Zmieniony przez - GuitarLover w dniu 2013-05-21 11:17:11

Zmieniony przez - GuitarLover w dniu 2013-05-21 11:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 408
Jestem strasznie rozstrzepana to mój problem :P a ze snem wszystko cacy. Nawet jak muszę wstać w nocy do WC to od razu zasypiam, ale jeśli nic nie robię tylko siedzę przed TV to już nawet 21-21:30 może mi się nic nie chcieć oprócz ziewania. Wpadłam jednak na to, że to było spowodowane jedzeniem zbyt dużej ilości niezdrowych węgli, jedząc dobrze jestem senna koło 23 więc chyba przy wstawaniu o 7:35 jest to dobra pora :)

Moje wyliczenia
TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT
BMR= (9.99 X 53 (kg)) + (6.25 X 165 (cm)) - (4.92 X 26) - 161
BMR= 529,47 + 1031,25 - 127,92 - 161= 1271,8

NEAT=700kcal (jako ektomorfik)
Nie wiem za to jak wybrać TEA i TEF, to się zmienia jakoś w dni treningowe oraz wolne od treningu? Ja chciałabym ćwiczyć w: pon, środę i piątek. Resztę wieczorów pozostawiam sobie mojej kochanej gitarce lub odwiedzinach rodzinnych (weekend).

Zmieniony przez - GuitarLover w dniu 2013-05-21 11:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
Zimne rece, zimne stopy skąd ja to znam Całe życie każdy mi mówił ze to taka moja uroda, nie przeszkadzało mi to, chociaz nawet przy wysokich temperaturach jak ktos mnie złapał za rece to sie dziwił, ale u mnie przy okazji leczenia 'niby' trądziku, okazało się, że wine ponoszą robaczki, podejrzewali jeszcze problemy z tarczycą, ale sie udało
może zrób badania

to oczywiscie nie musi byc to i moze naprawde taka twoja uroda, ktos bardziej kompetenty winien sie wypowiedziec jednak:)

btw, bede zagladac :)

Zmieniony przez - anqa w dniu 2013-05-21 12:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 408
dzieki anqa ;) gdzieś na tydzień idę robić badania krwi w tym też hormony i cholesterol więc zobaczymy co wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Anqa, bardzo mnie zainteresowałaś, mi całe życie jest zimno i mam zimne stopy oraz ręce. jakie to robaczki?:D jak roiłam różne badania krew/mocz/kał to nic nie wychodziło

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
abyła to glista lub lamblie nie wiem co tak działało

ale skoro robiłaś badania i nic nie wyszło to widocznie nie to, robiłaś tylko tsh czy ft3 i ft4 też?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia w domu na redukcję

Następny temat

Tętno, pulsometr i rower

WHEY premium