SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grypa żołądkowa, a przyrosty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

men

Cel

do lutego masa

Waga

86

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

max20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

ostatnio nic

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

machanie hantelkami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

na chorobie kleik ryżowy i kisiele, normalnie 4200kcal.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

świeżo po grypie żołądkowej.

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, omega 3, k3+k2 i multiwitamina poza tamtym tygodniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
tydzień temu zaraziłem się grypą żołądkowo-jelitową.. wiadomo tydzień bez treningu (dopiero wczoraj pomachałem) dieta też w du*e (jeszcze masa) bo cokolwiek zjadłem to wracało, suple odłożone, mało snu, praktycznie przesiedziałem to na kompie raz wyszedłem na dwór.
przed tym miałem około 41.5cm w łapie wczoraj jak mierzyłem przed treningiem było 43, teraz mierzę też jest 43.
wiem, że łapa to słaby wskaźnik ale ją najczęściej się mierzy :D
ktoś potrafi to wytłumaczyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
waga mi spadła 2Kg więc raczej wodą się nie zalałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Widocznie dobrze reagujesz na jelitówka
A tak poważnie to nie nie zawracaj sobie głowy nieistotnymi sprawami. Zapewne pomiar przed lub obecny wykonałeś blednie i teraz tak wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
mam 2 pieprzyki na bicku i zawsze przez nie staram się mierzyć .. nie przypominam sobie bym miałwięcej niż 42 kiedykolwiek :D a nawet teraz jest 43 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Niemożliwe że tak szybko. Poza tym cm nie mają znaczenia, liczy się jakosć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
no to co miarka mi się skurczyła, że pokazuje więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68447
Z czego, na logikę, miałbyś mieć te przyrosty, jak nie jadłeś :) ?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Myślę, że to nieistotne. Wkradły się jakieś błędy i nie ma co sobie tym zaprzątać głowy. Skup się na tym co jest i będzie a nie co było.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piekarnik - przepisy

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium