SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grupa testerek- plany dietetyczne i treningowe

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 366
przeczytane :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
ah... nie zrozumiałam dokładnie o co kaman, jak coś to tez mogę przetestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Świetnie, po 18h będę na lini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Poczekamy do poniedziałku jednak, aż Knife i Tadziu dodadzą trochę treningów i diet.

Tadziu ( Faftaq) oprócz współpracy z nami, to aktualnie oficjalny dietetyk kadry wioślarek i wioślarzy - będzie profii!

Przy okazji jeśli macie jakiekolwiek zamówienia, zapotrzebowania na arty z zakresu: zdrowie, dietetyka, odżywianie, diety, trening itp
to z przyjemnością zrealizujemy je niemalże natychmiastowo w serwisie PoTreningu.pl

Zatem śmiało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Ja mam pare "tematów", które mnie dręczyły i czasem wciąz prześladują, fajnie by było, żeby się znalazła jakaś wzmianka. Np. na temat słodzików i wszelkich substancji słodzących (jeśli już coś na prawdę trzeba to co wybierać, które jest to mniejsze zło) - bardzo mało informacji jest na ten temat, a internet też sprzeczne wiadomości przekazuje. / ponad to szukałam czegoś co dotyczy mnie samej - jakakolwiek wzmianka na temat diety bezglutenowej - co jeść na takiej diecie, a czego unikać, oraz wskazanie, że taki tryb żywienia to nie koniec świata, że można zjeść smacznie (symbolicznie jakieś 2 mini przepisy) / hula-hop - szkuteczny, czy nie - mnie to nie dotyczy, ale zauważyłam, że duzo dziewczyn poleca go na "wcięcie w tali" - ile w tym prawdy, a ile kłamstwa - czy to hula-hop coś na prawdę daje? / chyba tyle, co mi do głowy przyszło

Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-02-17 21:47:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mathilda - wezmę pod uwagę Twoje propozycje, choć są już artykuły dotyczące słodzików:

http://potreningu.pl/artykuly/433/czy-slodziki-zwiekszaja-laknienie

http://potreningu.pl/diety/artykuly/7/napoje-typu-light-i-utrata-masy-ciala

http://potreningu.pl/artykuly/219/aspartam---samo-zlo

O glutenie faktycznie przydałby się artykuł, pewien "ranking" słodzików również można zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Może coś o nabiale - ale z perspektywy lasek? O negatywnym wpływie na redukcję, hormonach w nim zawartych, zatrzymywaniu wody, itd.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-02-17 21:59:49

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
jak kogoś braknie, to chętnie się przyłącze. A tymczasem może jakiś fajny artykuł o wpływu odżywiania na gospodarkę hormonalną kobiet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Ja to co podałeś czytałam, chodziło mi bardziej o wyszczególnienie chociażby tych głównych sybstancji słodzących i przedstawienie który z nich jest najwałaściwszy (wiem, że najlepiej jest nie słodzić, a jak już to w kosmetycznych ilościach - stewia, ale to wiem ja, a co z innymi?) Krążą ploty,(już długo z resztą) że cukier brązowy jest zdrowy (na pewno zdrowszy niż biały), ale to wciąż cukier, Własnie o coś w rodzaju rankingu mi chodziło. A i jeszcze jedno (czytałam artykuł o smażeniu) tu u nas w Ladies "możemy" smażyć na oleju kokosowym, czy też maśle sklarowanym, znowu w normalnych działach sfd typu odchudzanie, czy nawet odżywianie wszyscy dyskryminują wszelkie smażenie potraw (ewentualnie na PAM-ie) - jak to w końcu jest? Tutaj dziewczyny (w tym ja) smażą i się nie przejmują, bo wliczone w bilans a panowie srają po kitach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stepper. Płaska pupa POMOCY!!

Następny temat

Mój cel - poprawić sylwetkę. Wasz cel - pomóc mi w tym ;P

WHEY premium