SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stepper. Płaska pupa POMOCY!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczką steppera. Chcialabym ujędrnić, podniesc moje pośladki( nadmienie, ze 2 razy w tygodniu chodzę na zajęcia fitness-Brzuch,UdA,posladki.) Chcialabym wiedziec jak cwiczyc , aby uzyskac pieknej, kształtnej pupy za pomocą tego urządzenia. Wyczytałam ze trzeba sie odchylić do tyłu, Probowałam do tylu ale wychodzi mi tylko pozycja tułów pochylony lekko do przodu a pupa do tylu. Czy o to chodzi? KOmpletnie sie nie znam. Nie chce miec tak płaskiej pupy.Z gory dziękuję za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
4nn
Nie ściemniaj, zacząłeś już się bać


Tak troszkę...




kitttie
Ania Cię uratowała od konfrontacji - babie za plecami się chować? Wstyd!


A Magda by mu pieprznęła w razie potrzeby. Dziewczyny mnie lubią i zawsze staną w mojej obronie. Czuję się bezpiecznie

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-08-09 16:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Proponuję wystawić to urządzenie na allegro i za zdobytą kasę kupić karnet na siłkę. Na stepperze nie buduje się jędrnej pupy, niestety

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnij o steperze zajrzyj do regulaminu uzupełnij dane (ankieta, zdjęcia, rozpiska z diety wpisana na potreningu.pl), zapoznaj się z artykułem Co Jedzą Lejdis i poczekaj aż ktoś mądry Cie nakieruje. My tu nie stepujemy tylko ciężej ćwiczymy

o, Ruda

Zmieniony przez - curara w dniu 2012-02-15 22:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obrazek odpowie Ci na pytanie jak dorobić się pięknej pupy.

Słowo "squat" znaczy "przysiad". W tym przypadku przysiad ze sztangą z obciążeniem największym jakie dasz radę zrobić. Mówiąc wprost: dupę marzeń zrobisz tylko na siłowni.
Na stepperze to co najwyżej, trwale uszkodzisz sobie kolana





Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-02-16 10:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
O, skopiuję sobie na tapetę, bo z fejsa się nie dało

Poza tym oczywiście zgadzam się w całej rozciągłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 366
Ruda_29
Proponuję wystawić to urządzenie na allegro i za zdobytą kasę kupić karnet na siłkę. Na stepperze nie buduje się jędrnej pupy, niestety


brutalna prawda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BelleFemme
brutalna prawda :)


Brutalniej zabrzmi to, że ta okrągła dupcia waży ze 2kg więcej niż ten obleśny galaretowaty naleśnik, więc posiadaczka tej pierwszej siłą rzeczy waży więcej

A co gorsza... Te poślady jak brzoskwinki to M-I-Ę-Ś-N-I-E A mięśnie są obrzydliwe i niekobiece

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-02-16 10:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Ja mam taką właśnie teorię, że laski uważają, że mięśnie u kobiety = bary NRD-owskiej kulomiotki. Natomiast dobra d.pa składa się z jakiejś tkanki "o której się fizjologom nie śniło", ale na pewno to nie są mięśnie, co to to nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale, Kamila, zauważyłaś, że te panie nienawidzące mięśni wstawiają sobie w avatary na rónych forach foty zawodniczek/modelek bikini pro? Dużą popularnością cieszy na przykład Jamie Eason, "gwiazda" forum bodybuilding.com (bodybuilding = kulturystyka, przypis szydercy ). Ta pani nie ukrywa, że sylwetkę zawdzięcza treningom siłowym, na bb są nawet jej logi treningowe, gdzie podkreśla jak ważne jest "lifting heavy", budowa i zachowanie masy mięśniowej

No ale nieee, ona nie może mieć mięśni, to niemożliwe. I na pewno nie ćwiczy siłowo 4-5x/tydz. a dietkę opiera na jogurcikach i otrębach

Dla pań, które nie wiedzą, o kim mowa


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Zauważyłam. Bo to jest to co napisałam - podobać się podoba, ale nie dopuszczają do siebie myśli jak to zostało osiągnięte.
Chociaż z drugiej strony fascynację szkieletami też zauważyłam, a wtedy to już nie w smak to co jest proponowane tutaj.

Przecież my tutaj się cieszymy jak nam przybywa 10 cm w talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak... Esther ostatnio przybyło Ma już... 58.5cm

Ladies są takie beznadziejne, żrą jak stonki, ćwiczą po 2 godz. dziennie na siłowni, bez efektów, żaaal... Tylko dlaczego mamy taką dużą (anonimową) widownię?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja

Następny temat

Grupa testerek- plany dietetyczne i treningowe

WHEY premium