SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gogoplata ( kagato-jime )

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Jakie jest doświadczenie wasze z tą techniką? Widząc to wykończenie w walce Aoki vs Hansen byłem zaskoczony, widziałem wiele walk zarówno MMA jak i SW i nigdy nie spotkałem się z tym, na treningach też nie zauważyłem żeby ktoś nawet próbował.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5475
Zdarzylo mi sie kilka razy kogos udusic ta technika ale tylko leszczy. Calkiem mocne duszenie jesli tylko uda sie zalozyc. Nie ma co probowac na doswiadczonych (chyba ze jakims dziwnym fartem ;))

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6920


to jest ta gogoplata ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256




ostatnio na treningu probowalem (w szmatach) ale tak srednio technicznie mi to wyszlo...ale sie naucze... widze wplyw aokiego i jego rajtuzów jest duży na o forum:)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
osz w morde co za technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 303
Fak, musze sie jeszcze troche porozciągać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Dziwnie wygląda ta technika ale fajna fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
na wersję z duszeniem kołnierzowym kilka razy się naciąłem. tzn nie dałem się odklepac, ale za pierwszym razem zaskoczenie całkowite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Nie takie trudne wcale moi drodzy,robin hoodowi wyszlo,ale ja nie lubie takich udziwnien.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
w życiu nie próbowałem, ale coś czuję, że trzeba sporo to potrenować, żeby kogoś zadusić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Przy moim rozciągnięciu (a właściwie jego braku) to mogę chyba tylko pomarzyć...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
na zdjęciu nie widać, żeby kolega wykonujący gogoplatę musiał się charakteryzować jakimś nieprzeciętnym rozciągnięciem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium Sambo

Następny temat

GALA KICKBOXINGU W KLUBIE METROPOLIS

WHEY premium