SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godziny treningu a praca znianowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
georgu
Powiem Ci, że nawet jak masz możliwość iść spać po nocce to jednak to nie jest ten sam level regeneracji


To się zgadza. Zegara biologicznego człowieka nie da się oszukać. Jak ja to zawsze mówię, noc jest od spania a nie od pracy.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-11-18 19:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
Nawet nie wiem czy nie lepsze by było kilka nocek pod rząd żeby organizm się tak przestawił bo po jednej nocce to rozbity człowiek.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czasem tak ludzie niestety muszą pracować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mając kilkunastoletnie doświadczenie z pracą na nocki wolę iść do pracy na jedną czy dwie nocki aniżeli na 4. Dla organizmu jest to kolosalna różnica i nie ma co tu porównywać...

Będąc np 3 tygodnie na zwolnieniu lekarskim (zszyty palec) i nie chodząc na nocki po prostu niesamowicie odżyłem. Regularne spanie we właściwych godzinach, które reguluje zegar biologiczny człowieka, a odsypianie do czy po południu nocek to nigdy nie będzie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
Regularny sen to podstawa, której się nie zastąpi niczym. Regeneracja, chęci do życia czy jakość treningu to w ogóle inna bajka jak jest się wyspanym.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rion10
Regularny sen to podstawa, której się nie zastąpi niczym. Regeneracja, chęci do życia czy jakość treningu to w ogóle inna bajka jak jest się wyspanym.


Dokładnie. Treningi w tygodniu kiedy mam 4 nocki zawsze są gorsze i słabiej je czuję. Z chęcią to bym ich nie robił w tym okresie ale nie poświęcę przecież tygodnia.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-11-22 10:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
No niestety tydzień to jednak jest dużo. Ja na szczęście nie pracuje na zmiany ale jak nie dośpię kilka nocek przez dzieciaki to fakt siłownia idzie słabo.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Ja chodze na same nocki (23 -6:45) i stosuje wypracowany system: spanie zaraz po powrocie do domu, prysznicu 4/5 godzin i wieczorem przed praca 2/3 godzinki. Nie narzekam na regeneracje chociaz fakt, ze to nie to samo i majac dluzszy weekend czy swieta mozna zwariowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777716
Ale masz cały czas jedną zmianę to mimo wszystko trochę łatwiej sobie wypracować jakiś sensowny system niż gdy co tydzień zmiana jest inna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
SzeA
rion10
Regularny sen to podstawa, której się nie zastąpi niczym. Regeneracja, chęci do życia czy jakość treningu to w ogóle inna bajka jak jest się wyspanym.


Dokładnie. Treningi w tygodniu kiedy mam 4 nocki zawsze są gorsze i słabiej je czuję. Z chęcią to bym ich nie robił w tym okresie ale nie poświęcę przecież tygodnia.



Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-11-22 10:49:40


Nie idzie się przestawić ? W nocy praca , w dzień sen ?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

unoszenie nog w zwisie na drabinkach ?

Następny temat

Stretching-co i jak?

WHEY premium