SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a praca na nocki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2876
Witam .
Panowie mam takie pytanie .
Zacząłem dietę ale ... coś mi nie pasuje.
Wiadomo że to co jemy i ile jemy jest ważne, ale jak bardzo ważne są pory jedzenia?
Chodzi o to że pracuję w systemie dwunastogodzinnym.
Zaczynam dzień pilnuję diety a na 18:00 muszę jechać do pracy do 6:00
wracam z pracy śpię powiedzmy do 13:00 wstaję o 13:00 i ...
Kolejny dzień mam wolny więc ok , a następnego pracuję w dzień więc też daję radę, ale później znowu nocka i tak wkoło.
Jakie zmiany trzeba zrobić w diecie żeby wszystko grało z tymi nocami?
Jak liczyć to co zjadam skoro wstaję ok 8:00 rano a spać idę o 6:00 następnego dnia po powrocie z pracy.
Czy to co mam zaplanowane na śniadanie mam jeść przed spaniem , czy może mam jeść to co na kolację tyle że o 6:00?
Wiem że pokręcone. Jak możecie to podpowiedzcie .
DZIĘKI WIELKIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pory nie są aż tak ważne, nie patrz na jeden posiłek, czy jeden z dzień puli jedzenia, tylko na cały tydzień, podzielone mniej więcej równo na każdy dzień/noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Dokładnie dla osób pracujących w systemie zmianowym najlepszą opcją jest liczenie kalorii w ciągu całego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Nie ma to znaczenia. Godziny posiłków dobierasz tak, aby Tobie odpowiadały. Pracując w nocy jesz nornalnie posiłki z dnia kolejnego, te które prześpisz po powrocie. Ważne żeby w sjali tygodnia zjeść założoną ilość kcal i makroskładników.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2876
Dzięki Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Jedz wtedy kiedy jesteś głodny. Ja przez lata zaczynałem prace pomiędzy 22 a 4 rano w zależności od ilości zamówień i nie było problemów czy to z masą czy redukcją, pora dobra jak każda inna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2876
Ten temat byl juz poruszany ale ktos w odpowiedzi zamiescil post zeby w nocy dolozyc dodatkowe posilki. Troche mnie to zastanowilo bo skoro moge bezkarnie dokladac posilki to po co wazenie i liczenie wszystkiego co jem. Troche bez sensu. No ale podsumowujac odpowiedzi ktore od Was otrzymalem... Jem wtedy kiedy jestem glodny pilnujac w miare mozliwosci tego co zjadam aby niczego nie zabraklo w ciagu doby . staram sie wyrownac wszystko co dwa dni ( czyli w czasie kiedy mam dwa dni wolne po nocy) a w skali tygodnoia dobijam wszystko na tip top . Czy tak bedzie dobrze?? Oczywiscie nie dodaje posilkow spoza listy bo to bez sensu tylko tak jak napisal domer biore nastepny z listy bo i tak bede spal jak przyjdzie na niego pora. Chyba bedzie dobrze przynajmniej w teori wyglada ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2876
A jeszcze problem mam z tym że w diecie ktora mam rozpisana na kolacje jadam bialka wolnowchlanialne np. twarog mozzarella serek wiejski. Problem w tym ze musze jakos to pozamieniac zeby nie jesc takiej kolacji przed pujsciem do pracy a po powrocie przed spaniam np. jajecznice. Problemu by nie bylo gdybym zamienił kolację ze sniadaniem ale wtedy dobowe ilosci mi sie nie zgodzą. Tak żle i tak niedobreze. No nic narazie zrobimy tak jak napisalem wyżej a z czasem dopracuje dietę do ideału .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Jesteś w pracy na nocce to również normalnie zjadasz posiłki . Ostatni posiłek przed spaniem to również nie musi być twaróg tylko normalny zbilansowany posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ważne żebyś zjadł tyle ile potrzebujesz kalorii, a czy zjesz to o 13 czy o 16 to bez znaczenia, dieta dopasowujesz do rozkąłdu dnia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Nie żadne dodatkowe posiłki, tylko posiłki z planu diety. Idziesz po prostu spać później (rano), czyli zjadasz te posiłki, które później prześpisz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - do oceny :)

Następny temat

Propozycje na redukcje dla początkującego

WHEY premium