SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina Syntrax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
dzięki. czy dziala czy nie i tak ja kupie sogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
Dziękuję za artykuł, napewno daje do myślenia.
No ale.... nikt nie przekona mnie badaniami, dowodami czy czym kolwiek innym że glutamina nie dziła. Może poprostu nie na każdego (bo badanie na 30 osobach podzielonych na 3 grupy szału nie robi).
W każdym układzie zjadłem już trochę suplementów w życiu i z czystym sumieniem mogę powiedziec ze wolę kupic sobie przygotowójąc się do zawodów puszkę dobrej glutaminy niż puszke kreatyny. Może to placebo, ale JA naprawde czuję wieeelką różnicę. Już nie licząc tego że budząc się każdego ranka czuję się jak nowonarodzony i że nawet w trakcie epidemii grypy jestem zdrów jak ryba. To uważam że bardzo przyzwoicie przyspiesza regenerację (superkompensacja powysiłkowa przychodziła mi wcześniej więc musiałem trochę zmniejszyc przerwy pomiędzy treningami co przyniosło dobre efekty. Nadmienię także że ten sam trening bez glutaminy działał na mnie raczej wyniszczająco) a co za tym idzie pozwala zbudowac większą masę/siłę. Co więcej po skończeniu puszki gluty przez kilka dni nie mogę dojśc do siebie- jestem ospały mimo że zdarza mi się spac kilkanaście godzin dziennie w ogołe czuje się jakby mnie ktoś zjadł i wys....ł więc jest różnica w trakcie i po, co znaczy że coś się jednak działo.
Nie wiem dlaczego tak jest że w badaniu nie przyniosło rezultatów a ja jestem święcie przekonany o jej zbawiennym działaniu. Gdybym miał byc upierdliwy to powiedział bym że może te badania były przeprowadzane na glutaminie Olimpu, której przyznam efektu nie odczułem WCALE.

Przez ból do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Czy jak pisales to powyzej byles pod wplywem tej "glutaminy"?

Twierdzisz, ze masz objawy abstynecyjne jak odstwisz glute?

A nie kupujesz jej przypadkiem na dyskotece czasem?



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-08 00:28:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
teraz sie wszyscy czepiają glutaminy bo jakieś testy wyszyły w necie... ja osobiście polecam glutamine z UNIVERSALA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie ze teraz wszyscy sie czepiają - ja czepiam sie od zawsze

i nie sa to jakies testy w necie - na zainteresoanych pubmed czeka od lat - mozna sobie poszperac.

fajnie ze są ludzie zadowoleni z preparatow takich jak glutamina. są tez enrtuzjasci biosterolu/testosterolu i tez jest fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dokładnie. Badania nie wyszły teraz. Nie widziałem na oczy badań nie będących papką marketingową pisaną na zamówienie potwierdzających działanie antykataboliczne glutaminy. A jeśli już potwierdzały to w dawkach rzędu 100g!! Bo i tak 90% nie trafiało do mięśni, ze względu na to, że glutamina występuje w organizmie bardzo obficie. To co to jest takie 5-10g? Raz kupiłem. Nie czułem różnicy. Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 291
faftaq Jeśli już poruszyłeś temat gdzie ją kupuję, to pozostaje opcja że pracownicy SklepuSFD doprawiają glutkę czymś że działa to na mnie tak a nie inaczej. Ehh.. nie no bez jaj.. Uważam że dostaje to co zamawiam.

Przez ból do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Czy stosowałeś TYLKO glutaminę i nic więcej podczas ćwiczeń?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-08 22:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Mozliwe, ze listonosz/kurier ma poczucie humoru.

a tak serio - opis Twoich doswiadczeń z tym suplementem jest bardziej kolorowy niz przechwalki marketingowe. Wiec wybacz - nie traktuję tych wyznań powaznie. NIe w takiej formie.

Mam swiadomosc, ze są entuzjasci glutaminy, podobnie są entuzjasci inozyny, testosterolu, karnityny - i dobrze. Rónorodnosc jest potrzebna, domienne opinie takze. Nieczesto jednak spotykam sie z opisami jakichkolwiek supli jak ten Twoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-08 22:36:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna rozpiska do oceny.PROSZĘ TYLKO O OCENĘ EXPERTÓW!!

Następny temat

Bcaa czy dobre na mase? jaka firma?

WHEY premium