SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukkoza i kreatyna-dobre polaczenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic ci nie będzie ,ale za wcześnie - mogłeś wykorzystać swoje własne możliwości z dobrym treningiem i dietą a z kretki skorzystać wtedy co są zastoje w nabieraniu masy , siły !!

jak to ktoś mówił :Pierszy cykl= Złoty cykl





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A czy mugłbyś mi napisać jakąś przykładowa dietę??? Był bym ci wdzięczny.....

'' Niemart sie i powiedz jeeeee ''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
do odzywiana lec i czytaj!

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w czytaj podiweszone posty możesz sam ją ułożyć !!





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Kreatyna 80 tabl. firmy NATURELL - czy to dobra kreatyna?????

'' Niemart sie i powiedz jeeeee ''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-nie stosowałem !! ale kreatyna jak kraetyna , i co chcesz żeby ci 80 tabletek na cykl starczyło?? w jednej kaspułce jest tylko 500mg kreatyny więc?? kup sobie kreatyne w proszku z logiem creapure np olipmu bardzo dobra polecam !!





Aminokwsasy - jak ich używać!!! https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=124766

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 459
mam pytanko gdzie moge kupic glukoze ?????????a 1 litr soku winogronowego na ile by mi starczyla (ile popijac biorac kretyne:/???)

BAWKA :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
Glukoze mozesz kupic w sklepach sporzywczych .
200g kosztuje bodajze cos kolo 2 zl

Odi profanum vulgus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6243
Mam pytanie co do kreatyny
Wiem ze trzeba brac ja z glukoza.... ale rozpuszczac ja w wodzie razem z nia?? czy jak lyzeczkami na sucho??
jak polaczyc kreatyne z glutamina??
glutamine od razu po przebudzeniu i 15 min pozniej kreatyne ??
i glutamine z czym brac tez z glukoza ??

The truth is out there.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzę, że niektóre osoby strasznie upraszczają temat pisząc, że wszystkie węgl. są rozkładane do glukozy/nawet to nie jest niestety prawdą/ i wyciągają z tego pochopne wnioski, że można ją spożywać w niemal nieograniczonych ilościach, bez szkody dla sylwetki/a czasem nawet zdrowia- nie tak od razu i nie tak wprost ale jednak/ a sam fakt, że jest ona zamieniana w glikogen/i również w tłuszcz -niestety/ świadczy o tym, że jest ona w dużych dawkach niepożądana dla organizmu, a ten mechanizm jest obroną przed grożnymi skutkami jej nadmiaru i chociaż nie ma nic złego w samym spożywaniu glukozy, problem w tym aby to robić z głową/nie ma co brać większych dawek niż kilkanaście gram do jednorazowej porcji kreatyny, bo w przeciwnym razie może się okazać, że i efekty nie takie jakich możnabyłoby się spodziewać/a już najgorszym rozwiązaniem byłoby w takim przypadku zwiększać jej ilość/, a i supl. lepiej działających od wspomnianej wyżej glukozy/dekstrozy/ jest przynajmniej kilka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestwik - dobry -zły -

Następny temat

CZTERY szybkie i latwe sposoby na przyrost miesni

WHEY premium