SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glenn Bishop (fotki str. 8)

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To jest sylwetka sprzed kilkudziesięciu lat, wtedy ktoś o takim wyglądzie naprawdę się wyróżniał. I nie chrzańcie, że wyglądacie lepiej po kilku latach treningu, estetyką wyglądu i warunkami fizycznymi ten, jak to określiliście "fitnesiak" góruje nad większością użytkowników tego forum.
Najlepiej o tym czy był to dobry sportowiec świadczy chyba to, jakiw wzbudzał zainteresowanie, ja jakoś nie widziałem Ruhla na okładkach niemal każdego magazynu.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
wg mnie zbudowany jest jak dzisiejsi biegacze sredniodystansowi,po prostu kulturysta amator-pelna rekreacja...
kto by chodzil na zawody z takimi atletami:).sama kulturystyka nie mialaby wiekszego sensu.
bez przesady....byli wtedy o wiele lepsi kulturysci,ale on mial za soba duza reklame.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Sylwetka taka sobie, mi sie niepodoba ani te pozy jakies takie dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Jak niektórych z was czytam to. Jak dla mnie chlopak byl na tamte czasy świetnie zbudowany, poznał snakomicie swoje ciało, wiedział co na nie dobrze reaguje podczas, gdy my mamy gotową wiedze na temat odżywiania, treningu, regeneracji, łatwość dostępnych odżywek, suplementów itd. Kulturystyka sie rozwija, ale widze że mózgi niektórych forumowiczów nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
cóż za cięta riposta.
lepiej się poucz ortografii zamiast pisać bzdety.

Zmieniony przez - loot w dniu 2006-07-31 00:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
loot gdzie tu są błędy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> pytanie: czy taka osoba jest fanem kulturystyki, czy po prostu lubi ogladac chlopcow w slipkach?

He, he, no wlasnie...

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
czako
jedna literówka, jeden przecinek oraz "łatwość dostępnych odżywek".
nie obrażaj użytkowników forum. szczególnie w taki lipny sposób.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja nie rozumiem po co oceniać tego faceta podług tych, którzy zbudowali swoje sylwetki w oparciu o już nieco bardziej zaawansowane metody, dające im znacznie większe przyrosty, nie można by zwrócić uwagi na wąską talię, szerokie bargi i odpowiednio długie nogi? Masa mięśniowa raczej rzeczwiście mała, ale kiedy chodzi o estetykę sylwetki nie tylko ona się liczy. Facet miał to, czego pozazdrościć mu mogą czołowi kulturyści - warunki fizyczne.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
loot masz chłopie dar, zostań może nauczycielem polskiego a to co napisalem to jest moje zdanie, nie musisz sie wypowiadać w imieniu pozostałych forumowiczów, pisz co Ty o tym myslisz, albo wypelnij profil, troche sie o Tobie dowiemy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ulubione ćwiczenia mistrzów - John Grimek

Następny temat

"JAK ĆWICZYŁ REG PARK"

WHEY premium