SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genetyka a rozbudowa mieśni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak zaczynałem, to ważyłem 60 kg, przy 185 cm. :) W dwa miechy podbiłem wtedy z 8-9 kg. Niestety nie mam zdjęć, bo 12 lat temu ciężko było o aparat cyfrowy. ;) Nie chodzi mi o poziom fatu tych osób, ale o stan umięśnienia. Może patrzę przez pryzmat mojego własnego metabolizmu, ale poważnie, tylko ten po prawej ma jakieś ślady "siłowni" na rękach. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tygrys_85
Prawda jest taka, że w wielu przypadkach, taką sylwetkę jak na tych zdjęciach, to można uzyskać w 2-3 miesiące. Trochę pompy i cyc odstaje. Zależy od czego startujesz. Tak naprawdę, to ci dwaj od lewej, wyglądają jakby nigdy na siłowni nie byli.



W rok przy bardzo dobrej genetyce przyjmując, ze zaczynasz od zera. Choć statystycznie jak obserwuje ludzi to 2-3 lata .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A jeśli już mam się powołać na siebie to w sumie po roku ćwiczeń nie za wiele było widać i wyciskałem 50-60kg na klatkę. Ale wtedy to z 16 lat miałem ;)


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-07-31 14:24:30

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
No macie rację, wszystko zależy od danej osoby. Spójrzcie jednak na to zdjęcie. To mogą być po prostu osoby aktywne fizycznie, np. jacyś ratownicy wodni. Wtedy 2,3 miesiące "pompowania" sztangą może dać taką klatkę. Bardziej oceniam ich pod kątem całościowym. Chude nogi, brak napompowanych ramion (dwaj po lewej)... Poziom fatu, to sprawa indywidualna. Jak ktoś jest zapuszczony, to nawet przez kilka lat bez jakiegoś winstrolu nie zejdzie do tego poziomu. Ja nie mam tego problemu, bo mam naturalnie fT3 lekko ponad normę.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2017-07-31 14:36:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja wczoraj bylem pierwszy raz na plazy w tym roku i nie widzialem sylwetek tego typu%)
same skrajnosci, albo grubaski, albo chudzielce

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Pojedź do Hiszpanii na Ibizę lub Lloret de Mar. :) Też nie każdy jest zbudowany, ale odczucia estetyczne są lepsze. :) No ale masz rację. Polacy nie są wysportowanym narodem. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
smutek jest jak sie patrzy na dzieciaki... jak banda malych wielorybkow wyrzuconych przez fale na brzeg...

za to ja sie czulem jakby patrzyli na mnie jak na kosmite%) pomimo, ze sylwetka szalu nie robie, to wsrod nich czlem sie jak Arnold

PS mozna sie dowartosciowac hehe


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-07-31 17:47:52

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Jestem w Bułgarii gdzie jest mieszanka Polacy, Rumuni, Rosjanie, Ukraińcy, Niemcy i mało estetyki szczerzy mówiąc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
TomQ-MAG
smutek jest jak sie patrzy na dzieciaki... jak banda malych wielorybkow wyrzuconych przez fale na brzeg...

za to ja sie czulem jakby patrzyli na mnie jak na kosmite%) pomimo, ze sylwetka szalu nie robie, to wsrod nich czlem sie jak Arnold

PS mozna sie dowartosciowac hehe



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-07-31 17:47:52




szał ciał za jakiś czas tez może zrobię forme

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
anubis84
TomQ-MAG
smutek jest jak sie patrzy na dzieciaki... jak banda malych wielorybkow wyrzuconych przez fale na brzeg...

za to ja sie czulem jakby patrzyli na mnie jak na kosmite%) pomimo, ze sylwetka szalu nie robie, to wsrod nich czlem sie jak Arnold

PS mozna sie dowartosciowac hehe




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-07-31 17:47:52




szał ciał za jakiś czas tez może zrobię forme


Ta k***a, tak jak i ja w snach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

push pull legs dni do oceny

Następny temat

jakie tetno przy aerobach

WHEY premium