SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Geiner czy bialko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Czesc.co jest leprze na budowanie masy miesniowej... duzo czytalem i pytalem sie ale szczerze mowiac to zbyt wiele sie nie dowiedzialem i pytam znawcow... chodzi mi o budowe masy za miesiąc (musze do zawodów wage utrzymac) jakie bialko/geiner byscie mi polecili... :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
_Dąguś_
Wysłana - 16 listopad 2006 08:02
Czesc.co jest leprze na budowanie masy miesniowej... duzo czytalem i pytalem sie ale szczerze mowiac to zbyt wiele sie nie dowiedzialem i pytam znawcow... chodzi mi o budowe masy za miesiąc (musze do zawodów wage utrzymac) jakie bialko/geiner byscie mi polecili... :]

1.lepsze;
2. chcesz powiększyć mięsnie i jeszcze trzymać wagę do tego pewnie chcesz pozbyć się 3 kg tluszczu i w miesiąc wrzucić 3 kg mieśni <- era;
3. kup sobie książkę lub/i czasopisma;

pozdrawiam;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
No to wiem... i nawet probuje stosowac ale nie zawsze mi wychodzi bo ide do szkoly o 7 i wracam o 16 no a z tego co wiem to musi byc duzo posilkow a u mnie w szkole to chyba tylko hamburgery albo kanapki warzywne maja :] heh A czy moze BCAA??

Co lepsze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
poczytaj co do czego służy
a nie zadajesz takie pytania

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Odpowiedz konkretna dzial odzywianie-> polecam 2banany do szkoly 1 twarog, 1ser wiejski

jesli jednak Gainery czy tam bialka to zalezy od kasy od mozliwosci itd itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Luk122-do tego sie stosuje... ile moge tyle robie...
Moje pytanie jest takie zeby sie dowiedziec czegos wprost,bo raz sie czyta ze jest tak a raz inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
jak brak bialka - ostrowia styknie masz wiecej kasy dorzuc kup lepsze bialko
Brak Ci wregli kup Carbo <Olimp, Biogenix> i wszystko :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
Luk dokupywać węgli? nie lepiej zjeść ciemne pieczywo, ryż, ...

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Wiesz widze ze chlopak sie nastawil na odzywki i nic go od tego nie odciagnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
ryz makarony itp jem w miare mozliwosci... szkoda tylko ze z kazdego kto sie chce tu czegos dowiedziec robicie idiote;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
hehe bo każdy tutaj to znawca...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal pak

Następny temat

Co wybrać Thermal Pro czy Dyma Burn?? Pomocy!

WHEY premium