SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie tkwi błąd?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Cześć,

mam taki problem: ważę 67kg, a w pasie mam 85cm (biceps 32cm T.T). Nie mam pojęcia jak poprawić sobie proporcje ciała. Najchętniej to zrzuciłbym ten brzuch. Najbardziej mi zależy na wytrzymałości i szybkości (lekkoatletyka, taekwondo).

Przez ostatnie 2 lata mam taką oto dietę:

Śniadanie: 80-100g owsianki z 100g jogurtu naturalnego + garść słonecznika i trochę rodzynek

II śniadanie: 4 małe kromki chleba ciemnego z serem białym (ok. 125g) i trochę miodu do smaku

Obiad: Z 50g-80g ziemniaków, ryżu albo kaszy + ~100g mięsa (kurczak, wątróbka, ryba), raz w tyg. KFC albo Chińczyk

Podwieczorek: 4 małe kromki chleba ciemnego z wędliną (ok. 80g)

Kolacja: Jak jestem głodny to serek wiejski, kawałek szynki (50g) albo garść orzechów ziemnych

Czasem zjem jakiegoś batona albo ciastka od święta.

Przy tej diecie trzymam swoją wagę. Oprócz tego trenuję - raz w tyg. siłownia obwodowo, raz bieganie interwałowe do 20 min. oraz trening taekwondo.

Miesiąc temu dorzuciłem do tego jeszcze jedną siłownie obowodową, ale to nic nie daje. Nic nie spaliłem.

Czy jedynym poczciwym rozwiązanie jest masa i patrzenie jak mi brzuch jeszcze bardziej rośnie? Nie daje rady inaczej obejść tego błędnego koła?

Dzięki z góry za wszelkie porady, Kamil

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wywal produkty przetworzone wędliny, slodycze i wszelkie potrawy tego typu od tego polecam zacząć, prócz tego 10 wskazówek na poczatek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Ja już czytałem te różne artykuły na temat układania diet i przez to ułożyłem sobie swoją. :/

Myślicie, że jak wyeliminuję słodycze i tego Chińczyka raz w tyg., to będzie poprawa? Dlaczego szynki nie? W innych artykułach jest ona wymieniana?

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Od razu widać, że za mało białka i zdrowych tłuszczy w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Kurcze, motywujecie mnie do przeczytania tych artykułów jeszcze raz. Postaram się to zrobić wnikliwiej i trochę zmodyfikować dietę. ;)

Szynka jest niby z tuszy wieprzowej -> chodzi o zbyt dużą ilość tłuszczów zwierzęcych?

Z tego co zerknąłem, to można dorzucić białko do śniadania i wyeliminować carbo z podwieczorku, chyba że po treningu. Ale jak ja robię dużo pompek, drążków, szwedzkich to i tak nie trzeba dużo carbo w dni wolne od treningu, tylko po ćwiczeniach?

Dzięki, pozdr.

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Miedzy innymi o dużą zawartość tł chyba że sam ją przygotowujesz jest ok. Carbo dobre jest po treningu dnt to dni bez treningu więc trzeba się zdecydować jakie one śa.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieto do oceny/poprawy

Następny temat

Dieta na masę do sprawdzenia

WHEY premium