SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie sie wszyscy podzialiiiii ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Onkel - patrząc na avatar sądze że Ci motyle urosły i to nawet bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1423
Wystarczy podwiesić kilka waznych postów np trening dla początkującego, plany 3 dniowe i 4 dniowe. Kazy małolat, ktory tu zajrzy zobaczy wytłuszczony temat i szybko go znajdzie. Tematy typu prosze ulozyc mi plan sa beznadziejne i nalezy je kasowac a zostawic posty konkretne czyli takie w ktorych znajduja sie ciekawostki treningowe i porady słynnych gwiazd.

"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
Paproch teoretycznie juz nie powinno byc postow w stylu "ulozcie mi plan" bo z h podwieszonych tematow spokojnie mozna ulozyc sobie plan. Mimo to jest pelno takich tematow. Wiec podwieszenie nastepnych obawiam sie ze nic nie pomoze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Łukasz nie chodziło mi o takiego gimnazjaliste jak ty co traktuje to na poważnie i jest to np twoją pasją a chodziło mi otych 13-16 lat l.p 1 a l.w 10000000 i że niestety takich na forum jest masa a jak by oni byli wszyscy tacy jak ty 2 lata starzu to by było konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jak ktos wczesniej powiedzial...
nudzi sie odpowiadanie po milion razy na pytania np. 'jak brac kreatyne', 'cwicze miesiac rozpiszcie mi trening'

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 463
ale swiat poszedl do przodu, są nowe metody treningu, a tu jakby czas sie zatrzymal w ubieglym wieku jesli chodzi o wiedze o treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Animal - a konkretnie? co chcesz powiedzieć nowego o treningu dzielonym?

Chłopaki, siedzę na SFD od chyba 2000 r, było wtedy tu może z 500 zarejestrowanych użytkowników. W tym czasie sie ozeniłem, studiuje, pracuje, cwicze, etc. i sfd nie jest dla mnie proirytetem, szczegolnie w tym wydaniu ...

Napisałem wiele artykułów i odpowiedzi, wielu już tutaj poruszyło temat monotonii w tematach (problemach, pytaniach) i opieszałości userów. To naprawdę może zdemotywować.

Wiecie ile osób odzywa siędo mnie na gg codziennie ?
-około 10

Wiecie o co pytają w 99% przypadków ?
-ułóż mi plan, albo
-zerknij na link (w ktorym jest prosba o plan, albo plan do oceny )

Ogarnijcie okiem nowe tematy na pierwszej stronie
-ponad połowa odnosi się do układania planów,
-część jest nie na temat tego działu,
-inne pod wiele mówiącym tytułem "potrzebuje pomocy" (czytaj - ułóż mi plan, mam za mały biceps ...)
-kolejna część to jakieś spamerskie pościki,
-kilka tematów z jakimś sensownym pytaniem/problemem

Wiecie co się czuje po napisaniu "instrukcji postępowania ćwiczącego" którą opracował Michaił (AC, cykliczność, podwieszone dla początkujących) poświęcając na to swój prywatny czas za kompletną darmochę, a potem czyta po raz milionowy - jaki plan dla mnie? jaki plan na masę? na siłę? chcę przypakować ale wiesz tak żeby sie podrzeźbić tez przy okazji ...

Ręce opadają ... ja odpisuje prawie wyłącznie na pytania które dopisano do moich porad treningowych, etc.

Jakiś czas temu razem z rohanem zrobiliśmy artykół o ćwiczeniu w domu przy uzyciu kompletnej prowizorki, tylko lezy to sobie na plytce (praktycznie cykl roczny, ze zdjeciami) i zastanawiam sie co z tym zrobic ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
zapodaj na dział to ciągle ludzie sie pytają jak trenować w domu mimo że jako takie zapiski treningu domatora są ale pewnie twuj art bedzie " przełomowy " i coś pomoże a napewno bedzie to coś nowego dla działu ... naturalnie wszyscy oto cię proszą gdy znajdziesz odrobine czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 463
Animal - a konkretnie? co chcesz powiedzieć nowego o treningu dzielonym?

No choćby to że cały świat odchodzi od treningu dzielonego w rozumieniu kulturystycznym w stronę treningu funkcjonalnego a tu ciagle bez zmian - klatka/triceps, plecy/biceps itd ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
Mawashi masz racje posty w stylu ulozcie mi plan faktycznie "doluja" czlowieka mimo iz zaraz nad tym postem sa podwieszone tematy w ktorych jest wszystko dokladnie opisane krok po kroku jak stworzyc swoj wlasny plan treningowy. Zreszta to nie tylko w tym dziale tak jest. Wedlug mnie takie posty powinny byc zaraz kasowane a uzytkownikow przekierowac na posty podwieszone. Moze to ich czegos nauczy.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy może być taki trening

Następny temat

problem z nogami

WHEY premium