SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie sie wszyscy podzialiiiii ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
W sumie to zasadniczo wszyscy sie zgadzamy. To prawda ze dla przecietnego usera praiwe wszystko da sie znalesc przy pomocy wyszukiwarki. Jednak zgadzam sie z Donem ze wiele wartosciowych artow zostalo "zakurzonych" i warto je odswiezac i nasza wiedze rowniez. Jednak z kompletnym badziewiem nalezy walczyc. Przyklad znjduje sie niedaleko. Na tej stronie jest post uzytkownika, ktory nie potrafi ulozyc treningu a juz ma deke, mete i cos tam jeszcze. Takie posty odrazu kasowac a jak delikwent bedzie sie naprzykrzal ze swoim pytaniem banowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
no i znowu się stobą zgadzam hmmmmm może poprostu nie wiem dac komuś jeszcze włądze wtym dziale komuś kompetentnemu i idom świeta niech w ramach prezętu świątecznego posprząta forum d****ne artykuły itp po usuwać co poniekture po podwieszać odświerzyc niech tu powieje świerzością bo przeciesz TRENING !!!!! jest podztawą a nie suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
jak zacznie sie usuwanie postow uzytkownikow ktorzy prosza o ulozenie planu to dopiero tu sie pustka zrobi . Jakby nie patrzec to narazie jedynym motorem tego dzialu sa wlasnie posty w stylu "prosze o ulozeniu planu" albo "ocencie plan". Takze jak sie nie zrobi to bedzie zle

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Mod należy się komus konkretnemu, jednak w tej chwili przyda się bardziej jego cenny czas na doradzanie niż kasowanie durnych wypowiedzi.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
nie no usuwanie jakiś starych co zalegają i zasmiecają wiadomo że te nowe nie nowe tylko takie dzie np pisze Napisz mi plan albo mam 13 lat a liczba przeczytanych to 1 a wyslanych 10000 takie odrazu do kasacji a pusto się napewno nie zrobi . Co do poprawianych planów również pewnie pustki nie bedzie i poprawiać bedzie się wciąsz ale np jak forum sie odświerzy i troche jaśniej i bardziej dostepne wszystko bedzie dla LESERÓW to morze znowu tu zagości wiencej ludzi chcących sie dowiedzieć jakiś nowinek czy też pomudz a zmniejszy sie ilość d****nych postów dzie sie rozważa o dopingu a nie treningu technice czy ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Greku to nie tak do konca jak myslisz. Pytania typu ocencie plan nie sa zle bo ktos zadal sobie trud i napisal cos sam i trzeba to poprawic to w porzadku. jednak prosby o calkowite ulozenie plany mnie rozwalaja.
Mysle ze przydalby sie jeden aktywny mod wewnetrzny i ze 2 nowych doradcow. Ktos moze powiedziec ze nie ma odpwiednich kandydatow. Jednak sadze ze sa osoby ktorym mozna dac duzy kredyt zaufania bo nadana funkcje zawsze mozna zdjac. Zreszta inne dzialy tez mialy swoje chwile slabosci i pojawienie sie nowych osob na czele dzialow pozwolily na zatrzymanie podupadania dzialow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
dokładnie jak mówisz pozatym myśle że by sie znależli i tacy co bez kredytu szło by im zaufać i by dali rade niewiem najlepiej sami obecni zieloni niech wybiorom 2 nowych których będą uważać za godnych i bedzie cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Głownym problemem jest to, że nie ma ludzi do pomocy.

Może by to coś dało, jednak to miałby być tym modem ??

Do tego musi być ktoś z odpowiednim stażem treningowym i zgłębiającym dużą wiedze.


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-12-03 17:21:44

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
jest sporo osob ktore znaja sie na rzeczy. tylko chodzi o to zeby mogli poswiecic swoj czas na doradzanie i robienie porzadkow. bo co z tego ze elita wybierze kogos a On nie bedzie mial czasu mimo iz zna sie na treningu?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja w tym dziale widze tylko 2 osoby, mogące zostać modami. Wiedzące o co w tym wszystkim chodzi. TO miętki i tomot. Jednak oni sa zapracowani i nie maja zbytnio czasu.

pozdrówka

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy może być taki trening

Następny temat

problem z nogami

WHEY premium