SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - PlasmaJet

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32359

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 55 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
waskularyzcja żył na wysokim poziomie, pompa z treningu na trening lepsza - 100 proc.

brałem. efekty widoczne gołym okiem i całkiem dobre.

Dirty
Rotten
Motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
A jak prezentują się efekty po całym cyklu na tym,siła zostaje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
działa świetnie, wcześniej jadłem nitrix 360 tab - pod koniec caly czas chodzilem napiety z uczuciem jakby mialoby mnie rozerwac, czulem ze moc mnie rozpiera - tak samo jest teraz, roznica taka, ze po nitrixie przez zalozmy tydzien lub cos kolo tego czulem sie mocno napompowany - a teraz zostaly mi 20 tabletek plasma i nie jest tak jak po nitrixie, moc rozrywania jest ta sama, ale np po jet jestem napompowany w czasie kiedy jem i dwa dni dluzej bez treningu a fazy nie ma i nagle przychodzi i jest przyjemnie :)
efekty sa, zyly wylaza a czlowiek zbity sie fajnie robi )
ale chyba jeden grzyb czy nitrix czy to. Nastepnym razem poprawie jeszcze nitrixem raz coby do konca wyczuc sprawe
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
tzn po nitrixie bylem napompowany ciagle, ale najmocniej tydzien po zakonczeniu uzywania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
sy ze nabijam posty ale nie widze opcji edycji
sila zostaje, lekko pompa zanika, ale i tak zostaje przyzwoicie :) wszystko zalezy oczywiscie czy solidnie sie do sprawy podejdzie :)

znalazlem edycje - poprawie sie nastepnym razem

Zmieniony przez - uzurpator8 w dniu 2010-09-14 19:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
dla mnie lipa, chyba za bardzo mnie trzepalo po tym, mialem drgawki i jakies poczucice strachu, ze mi na leb obciazenie spadnie albo cos ;p hehe

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
warty swojej ceny, potwór wśród no-boosterów.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
A ja moge polecic super pump od gaspariego polaczony z kreatyna z big red shark. Mnie kopie ta kredka jak zloto, prawie jakby anavarem byla podsypana:) Kumpel nie mogl brac takiego polaczenia, twierdzil ze za mocne razem. Ale to zalezy jak co na kogo dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
moim zdaniem pieniadze w bloto. activlab za 40 pln lepiej dzialal, a tu za taka cene to 4 dni suplementacji wychodza

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Size ON

Następny temat

Gaspari Nutrition - Cytolean

WHEY premium