Zawodniczka IFBB pro Dayna Maleton (37 l.) ogłosiła na Instagramie, że Rich Gaspari poprosił ją o rękę. Para jest ze sobą od 2014 roku. Nieoficjalnie mówi się, że zaczęli spotykać się, jeszcze wtedy, gdy Gaspari był żonaty z Liz. Jeden z najlepszych w historii “The Dragon Slayer” to ikona kulturystyki. Był i nadal jest inspiracją dla wielu początkujących sportowców. Jego największe osiągnięcia w kulturystyce to tytuł Mr. Universe, który zdobył w wieku 21 lat – zostając najmłodszym zwycięzcą w historii oraz wygrana w Arnold Classic w 1989 r.. Trzykrotnie ( w 1986, 1987, 1988) zdobył także srebrny medal na zawodach Mr. Olympia.

Po zakończeniu kariery założył znaną na całym świecie markę Gaspari Nutrition, której wartość szacowana jest na 90 milionów dolarów. Jego przyszła żona jest od dawna twarzą marki. Romantyczny post Dayny na Instagramie był ogromną niespodzianką dla wszystkich fanów. Te dwie znane gwiazdy kulturystyki wyglądają razem świetnie i jest duża szansa, że ​​wspólne zainteresowania i podobna filozofia życia pozwolą być im razem przez długi i szczęśliwy czas. Tego im oczywiście życzymy!

Komentarze (1)
Legreene

Nie napiszę nigdy dobrego słowa o żadnym facecie, który ma babę na boku. Bo jeśli Rich zaczął kręcić z tą całą Maleton będąc jeszcze żonatym z Liz to słabiutko... Zdrady to domena słabych mężczyzn. Łapka w dół :-(

0