SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - MyoFusion

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64190

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
przepraszam za bledy u gory ale na szybko pisalem bo sie jaralem smakiem czeko miety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Istotnie - zacne białko! Przetestowałem już kilka różnych produktów i muszę przyznać, że żadna odżywka nie działała tak jak MyoFusion. Trenuję wioślarstwo i jako tzw. lekus (zawodnik wagi lekkiej) stosuję białko w celu nie tyle budowy mięśni, ile utrzymania niskiej i stabilnej wagi. Dzięki temu białku skutecznie wymieniłem zapasy tłuszczu na czysty mięsień i trwam w tym stanie już kilka miesięcy, cały czas dodając MyoFusion do diety.
Smak i rozpuszczalność bezkonkurencyjna, choć przyznam, że tak jak czekolada (mieszana z wodą) to istne szaleństwo, tak wanilia mogłaby być lepsza.

vae victis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Heh Thomash88. Tak mnie skusila Twoja wypowiedz ze chyba go kupie

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Po zachwycie nad MyoFusion czeko-mięta zamówiłem smak Milk Chcolate. Dziś zarzuciłem pierwszą porcję i jestem wniebowzięty! Autentyk – mleczna czekolada! Oczywiście na wodzie a i tak gęsta konsystencja. Rozpuszczalność super, brak problemów gastrycznych.
Rewelacyjne uzupełnienie diety. Do słodyczy mnie nie ciągnie bo to smakuje mi bardziej
A i jakby użytkownik „whitewolf8” wszedł i pytał ile kg mięsa na tym się robi, to powiem szczerze że już 35minut po tej pierwszej porcji jedna głowa mięśnia czworogłowego jakby zaczęła żyć własnym życiem. Pełna, twarda i pięknie nabita. Za parę puszek przejadę się na jakiegoś Arnolda może na Olympie. Chyba że mi wizy nie dadzą to odpuszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
jak dla mnie ok , a troche różnych białek już próbowałem , czekolada-mięta (smak , rozpuszccalnośc , zapach )na 5 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
Smakowo najlepsze białko jakie jadłem a było tego troche (truskawka).Do tego nie ma żadnych problemów z rozpuszczeniem, piana minimalna.Problmy gastryczne nie występują.Jedno z lepszych białek. Nani20 troche przesadziłeś :) to jest białko a nie anapolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Ale tylko troszkę
Mój komentarz to troszkę taka szydera z typa który mi próbował wmówić że po dobrej odżywce białkowej robi kilka kg "dobrego mięsa" i mało tego próbował mnie obrazić na priv

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2010-02-23 14:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 614
pyszniutkie białeczko, piję smak waniliowy, super się rozpuszcza, czego więcej potrzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Osławionej podwójnej czekolady jeszcze potrzeba :)

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 614
spokojnie zapewne spróbuje wszystkie smaki:) konsystencje shake Mc to miałem jak piłem białeczka z mlekiem, a tu nawet z wodą jest takie gęste, mega :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Real Mass

Następny temat

Gaspari Nutrition - Mitotropin

WHEY premium