SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - MyoFusion

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64188

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2525
polskie* kolejna ofiara forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28367
czekolada - pysznaaaa rozpuszczalność bezproblemowa,zadnej piany, ani grudek

Train hard...to the pain...like a freak!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 748
wanilia ufff paskudna po tygodniu piciu znudziła się tak ze się nie da pic, lepsza truskawka. rozpuszczalność w szejku całkiem dobra w blenderze wzorowa. piany zero ale po zmieszaniu blenderem z mlekiem dziwnie się puszyło może tak ma być ale w żaden sposób nie wpływało to na smak. w miarę dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
Szkoda że nie zawiera aminokwasów jak większość innych białek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
Co sądzicie o mlecznej czekoladzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 613
dobre białko, dobra rozpuszczalność. Smak czekolada z masłem orzechowym jak dla mnie za słodki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
Kupiłem mleczną czekoladę i się nie zawiodłem, smak jest rewelacyjny. Białko piję z mlekiem i jedna miarka na 300ml mleka pasuje idealnie, z wodą też bdb. POLECAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
podpisuje sie pod wszystkim co napisal poprzednik :)
rewelacjyjny smak tego bialeczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe czy to prawda że to sam cukier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Od ponad roku piłem łowickie(z satysfakcją) - wcześniej ostrowie(z mniejsza satysfakcja). Zachęcony opiniami na temat myofusion kupiłem 3 smaki : mleczna czekolada, masło orzechowe, truskawka.

ROZPUSZCZALNOŚĆ: 10/10 - nawet rozmieszanie widelcem w szklance nie stanowi problemu. Nie ma tez piany po użyciu szejkera.

SMAK:(w wodzie ) Truskawka 10/10 - przypomina mi smak budyniu truskawkowego- z mlekiem jeszcze lepsze.

Czekolada mleczna 8/10 - jak dla moich preferencji smakowych odnośnie tego smaku to i tak super- bo czekoladowe odżywki jakoś mi nigdy nie podchodziły( za słodkie i mdlące) czeko myo jest tez słodkie ale nie ma posmaku chemii- pozatym można dac więcej wody…

Masło Orzechowe 6/10 - niby dobre- nie jest mdlące- ale ten POSMAK BUTAPRENU ... jak ktoś wątpi to polecam spróbować - wrażenia smakowe gwarantowane myślę jednak ze bez większych problemów jakoś sie przemęczę przez ten smak z racji na bardzo dobrą rozpuszczalność- łyk-dwa i po sprawie.

DZIAŁANIE- juz czuje sie większy .

Problemów trawiennych nie było póki co.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Real Mass

Następny temat

Gaspari Nutrition - Mitotropin

WHEY premium