SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - MyoFusion

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64189

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Nie wiem jak z czekoladowo miętowym, ale większość chwaliła sobie do tej pory podwójną czekoladę. Smak tak naprawdę chyba żaden nie jest ZŁY tylko liczy się to, że mieszanie rewelacyjne. Przy 72g jeśli mieszam to z początku troszkę glutów się robi ale to już kwestia tego, że nie chce mi się tyle ręką machać :)

Czy przy alergii na mleko możesz spożywać ?

Mieszaj z wodą

Tak na poważniej to nie mam pojęcia, aczkolwiek nie sądzę, żeby to miało jakiś wpływ bo w suplach tego typu nie ma raczej naturalnych składników, więc działa to raczej na zasadzie mleka w proszku.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
W sprawie Nutritecha potwierdzam smak swietny.
A czeko mieta bleee mi napewno do gustu by nie przypadl .
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
A czeko mieta bleee mi napewno do gustu by nie przypadl .
:)


Kup, sprawdź, wypowiedz się.

W ten sposób wprowadzasz kolegę w błąd.

Jeśli nie masz możliwości dostać próbki - raczej unikaj zbędnych komentarzy na temat suplementów których nie próbowałeś.

Pozdr.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Dokładnie jak kolega wyżej - nie próbowałeś to się nie wypowiadaj
Sam też nie lubię mięty i biorąc smak czeko-mięta miałem spore wątpliwości, a jednak miło się zdziwiłem bo smakuje super. Mięta jest mało intensywna i zdecydowanie bardziej czuć czekoladę.
Piłem 3 smaki nitro-tech'a, Feak Fix'a, piłem Elitki kilka smaków, Prostary, Trec'i, Vitalmaxy, Hi-Tec'i i Olimpy. I ten smak jest w mojej zdecydowanej czołówce, jeśli nie najlepszy

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2010-02-07 15:59:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Dodam, że zmieszałem Myofusion Vaniliowego z Super Charge od Labrady Winogronowym przed chwilką.

Jezu ratuj...

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
ODswiezam temat, bo mam pytanie ;)

Czy to bialko nadaje sie na noc? czy proponujecie cos innego?

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Niby zawiera białka o różnej kinetyce wchłaniania i tu by moło być na noc, jednak jak na białko ma tez sporo ww - stosunek 5 do 1 tzn w 1 porcji z etykiety jest 25g białka i aż 5g ww. A ja np. na posiłek potrzebuje 40g białka więc wale większą porcje więc i ww więcej, dlatego nie używam na noc a jedynie w ciągu dnia.
Lecz jeśli jesteś typowy ektomorfik i prawie wcale tłuszczu nie łapiesz to możesz spróbować walić na noc. Jeśli taki nie jesteś to wybierz inne białko na noc
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Nie jest to jakieś super extra białko i jak większość należy go traktować jako uzupełnienie.

Węgli niewiele, cukrów również, ogólnie w miarę chude, myślę, że jak najbardziej.

Jeśli się mylę - niech wypowie się ktoś kto ma lepsze rozeznanie.

pozdr.

Edit: w sumie nie wziąłem pod uwagę, że jakiemuś endomorfikowi może skoczyć od węgli na noc :)

Sorry, bywa.


Zmieniony przez - kamiiiil w dniu 2010-02-07 21:18:15

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Jestem mezo/endo :) wiec niebardzo

Zostane przy biogenix prolongatum

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
Przepraszam wszytkich ktorych wprowadzilem w blad co do smaku czeko mieta ale probowalem i moze nie smakuje on jak czeko mieta ale bardziej zalatuje wanilia i jest za***isty :D:D.
Polem mam tez fanilie i rowniez swietna :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Real Mass

Następny temat

Gaspari Nutrition - Mitotropin

WHEY premium