SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gariner z wodą czy mlekiem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128
Siema, mam pytanie. Z czym lepiej mieszać gainery, z wodą czy mlekiem? Wiem, że mleko ma więcej wartości odżywczych ale kumpel mi mówił, że z woda lepiej bo woda dochodzi do większej partii mięśni a mleko jest gęstsze i się tak nie wylewa po ciele, wiec jak jest? Wypowiedzcie się!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z czym chcesz i nie słuchaj kolegów, mleko w kilkudziesięciu procentach to też woda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dawno takiej bzdury nie słyszałem.

J/W mieszaj z czym chcesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122
słuchaj - spróbuj jednego i drugiego, wybierz smaczniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
Moim zdaniem jest różnica, ponieważ mleko zawiera ogromne źródła laktozy przez co jest długo trawione przez organizm człowieka, po treningu mieszałbym na pewno z wodą, a w ciągu dnia możesz z mlekiem jak lubisz. I na przyszłośc nie słuchaj kolegów, bo wszystkie płyny które pijemy trafiają do żołądka i tam są trawione, a następnie rozdzielane na poszczególne makroskładniki, nie ma czegoś takiego że odżywki rozlewają się po ciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128
Dziękuje wszystkim za wypowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W dziale badania naukowe jest temat mleko po treningu. Poza tym Gdzieś na tv sfd jest wywiad podajze z panem Czerskim jak mnie pamięć nie myli i opowiadał że po treningu zawsze mieli w sklepie zostawione po butelce mleka i je wypijali, kiedyś nie było mowy o odżywkach a niektórzy to i na SAA takiej formy jak on by nie zrobili.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - białko przed czy po aerobach?

Następny temat

Dieta na masę 5500 kcal, sprawdźcie.

WHEY premium